Hotel Filmar. Profesjonalizm i komfort

, Data publikacji:

Dostosowanie się do potrzeb kontrahentów wzbudza przede wszystkim ich zaufanie. Hotel Filmar poprzez swoją ustronną lokalizację z dala od zgiełku i wielkomiejskiego gwaru zyskał uznanie zarówno indywidualnych Gości szukających wytchnienia, jak i firm stawiających na rozwój i coaching. Szeroka baza hotelowa zapewnia nocleg dla 300 osób oraz odpowiednie zaplecze dostosowane do potrzeb grup szkoleniowych. Nade wszystko istną perełką obiektu docenianą za kunszt wykonania i trafność smaków jest dział gastronomiczny. Szczególnie własna cukiernia swoimi słodkościami skrada serca nie tylko największych smakoszy domowych wypieków.

Baza noclegowa

Baza noclegowa czterogwiazdkowego hotelu zapewnia zakwaterowanie w 154 komfortowo urządzonych pokojach. Są one wyposażone zgodnie z obowiązującymi standardami. Dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu klimatu hotelu zyskało uznanie poprzez eleganckie wnętrza oraz infrastrukturę, która służy dla zapewnienia komfortu oraz odpoczynku. Do dyspozycji Gości hotelowych przeznaczona jest sala fitness. Chwile błogiego relaksu zapewni sauna fińska oraz jacuzzi. Z pewnością wspomoże to zniwelować wszelkie dolegliwości związane z podróżą oraz złym samopoczuciem.

Konferencje i bankiety dla Gości biznesowych

Nieformalna i kameralna atmosfera sprzyja biznesowym rozmowom oraz konferencjom, sympozjom oraz innego rodzaju spotkaniom służbowym. Dla firm ceniących sobie rozwój swoich pracowników hotel zapewnia zaplecze konferencyjne. Dziesięć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1000 metrów kwadratowych wyposażono w multimedialny sprzęt konferencyjny. Różne aranżacje i ustawienia sal konferencyjnych pozwalają na dostosowanie pomieszczeń do potrzeb organizatorów warsztatów, szkoleń, kursów itd.. Dodatkowo zapewniona jest obsługa techniczna konferencji, która czuwa nad sprawnością sprzętu i służy wsparciem w każdej sytuacji. Uczestnikom szkoleń oraz konferencji zapewnione są aromatyczne przerwy kawowe i wyśmienite przekąski w formie bufetu.

Imprezy okolicznościowe

Nowocześnie wyposażony obiekt hotelowy pozwala na zorganizowanie imprez okolicznościowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Gości.  Zarówno aranżacja, jak i ustawienie stołów, menu, napoje oraz wszelkie atrakcje sprzyjają zagwarantowaniu wysokiej jakości lokalu na potrzeby imprez rodzinnych bądź firmowych. W zależności od okoliczności dostępność różnej wielkości sal pozwala na zorganizowanie wesela, studniówki lub bardzo kameralnej imprezy. Bez wątpienia chlubą własnej cukierni będzie wykonanie okolicznościowego tortu weselnego lub na studniówkę z logo szkoły. Kameralne spotkanie bliskich krewnych i znajomych pogrążonych w żałobie pozwoli na dopełnienie ostatniego pożegnania przy rodzinnym obiedzie w hotelu, który wychodzi naprzeciw ludzkim odruchom. Z kolei okres letni sprzyja spotkaniom na świeżym powietrzu. Ogród to idealna przestrzeń do organizacji spotkań towarzyskich, imprez rodzinnych czy kameralnych eventów firmowych. Dyskretna lokalizacja ogródka pozwala na komfortowe i swobodne biesiadowanie.

Smaki hotelowej kuchni

Każda pora roku i wydarzenie wiąże się z przygotowaniem specjalnego menu. Wyszukane smaki kuchni hotelu Filmar mogą towarzyszyć niemal w każdym w domowym zaciszu, plenerze czy siedzibie firmy. Doświadczenie i profesjonalizm gwarantują zapewnienie odpowiednich dań w zależności od okoliczności i rozmiaru imprezy. Niezrównany smak produktów lokalnych, w tym gęsiny serwowany jest nie tylko w Dniu Niepodległości. Z kolei produkty sezonowe, jak owoce i warzywa dostarczane są z pobliskich gospodarstw ekologicznych. Kompleksowa oferta cateringowa obejmuje wyroby cukiernicze i garmażeryjne oraz wszelkie dania na gorąco. Dodatkowy atut cateringu stanowi zaplecze z profesjonalnym sprzętem i bogatym wyposażeniem niezbędnym do realizacji każdego zlecenia.

Hotel Filmar – miejsce błogiego wypoczynku

Z pewnością hotel Filmar zasługuje na miano obiektu, do którego się wraca. Bez wątpienia dogodność dojazdu oraz zapewnienie miejsc parkingowych dla 200 aut stanowi atut będący zachętą do odwiedzenia pięknych okolic Torunia. Z pewnością wysoki poziom obsługi umili chwile spędzone w obiekcie. Uproszczony formularz rezerwacji online zachęca do szybkiego zamawiania pobytu.

art. sponsorowany