Hotel dla zakochanych

Autor tekstu: , Data publikacji:

Otwarty w grudniu 2014 roku czterogwiazdkowy hotel Aries&Spa w Zakopanem to doskonałe miejsce nie tylko dla rodzin i biznesu, ale – jak się okazuje – także dla zakochanych. W jego przytulnych, a jednocześnie luksusowych wnętrzach wspaniale będzie spędzić walentynkowy weekend.

Oprócz największego jacuzzi pod Giewontem, wspaniale wyposażonej strefy wellness i basenu termalnego – Aries&Spa oferuje niezapomniany weekend dla par w atrakcyjnej cenie.

Oferta na Walentynki (13-14 lutego) obejmuje 2 noclegi oraz czterodaniową wyrafinowaną kolację ze specjalnym menu Szefa Kuchni w restauracji Halka. Warto wspomnieć, że w pokoju na gości będzie czekała butelka wyśmienitego wina, a niedzielne śniadanie (w cenie) będzie można rozpocząć kieliszkiem Prosecco.

Ale to nie koniec atrakcji. Goście otrzymają voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Le Scandale Coctail Room. Będą mogli również skorzystać z wybranych zabiegów w znajdującym się w hotelu salonie Dr Irena Eris Beauty Partner w specjalnej, walentynkowej cenia, a także zaopatrzeć się w kometyki Dr Irena Eris Prosystem Home Care z 10-procentowym rabatem.
Cena – już od 1630,00 PLN za pokój – za cały ten wyjątkowy w roku weekend.

Więcej info na www.hotelaries.pl

walentynki1