Itaka partnerem TT Warsaw 2019

Autor tekstu: , Data publikacji:

Podczas 27. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw Biuro Podróży ITAKA będzie świętować swoje trzydzieste urodziny. By godnie uczcić ten piękny jubileusz największy w Polsce touroperator został Partnerem tegorocznej edycji wydarzenia.

– 27. edycja TT Warsaw pokazuje od ilu lat jesteśmy obecni na targach. Na początku celem była promocja oferty, pozyskanie najlepszych agentów i zagranicznych kontrahentów. ITAKA rosła razem z targami. TT Warsaw są obecnie postrzegane jako prestiżowe wydarzenie branżowe nie tylko w Polsce, ale także za granicą. ITAKA w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Chcemy to mocno zaakcentować na targach, do czego z pewnością przyczyni się nasze partnerstwo – mówi Piotr Henicz, wiceprezes ITAKI.

Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska, podkreśla wyjątkowość sytuacji: – Po raz pierwszy partnerem TT Warsaw został touroperator. To ciekawa perspektywa, ponieważ oferta ITAKI jest niezwykle bogata i różnorodna. Wysoko sobie cenię naszą wieloletnią współpracę i jestem głęboko przekonana, że to będzie wyjątkowa edycja i nasze wspólne turystyczne święto
.
ITAKA powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI jako lidera na rynku. W ciągu swojej działalności ITAKA podejmowała pionierskie działania na polu rozwijającej się turystyki zagranicznej wyjazdowej: autorskie programy wycieczek objazdowych i kreację nowych kierunków wczasowych obsługiwanych czarterami. Ma w swojej ofercie wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie. Strategia rozwoju obejmuje dalsze inwestycje w destynacje i sieć sprzedaży, a także wdrażanie nowych technologii. Posiada swoje spółki incomingowe w Hiszpanii i Turcji, a wkrótce w Grecji. Inwestuje w biura podróży w Czechach, na Litwie i Łotwie.

Z kolei 27. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w dniach 21-23 listopada 2019 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji