Wyrusz w rejs pod żaglami Itaki!

, Data publikacji:

Tego jeszcze nie było. Statek wycieczkowy Ocean Majesty popłynie pod banderą Biura Podróży ITAKA w rejs po Wyspach Kanaryjskich!

Po raz pierwszy w historii polskiej turystyki nasz rodzimy touroperator postanowił wynająć cały statek i zatrudnić na nim polskojęzyczną załogę. Poczuj się jak u siebie, będąc daleko od domu! Bariera językowa nie będzie problemem podczas tej podróży, bez trudu porozumiesz się w języku polskim z załogą, pilotami wycieczek i rezydentami. W ofercie ITAKI jest aż osiem różnych tras zwiedzania Wysp Kanaryjskich. Każda z nich daje możliwość poznania wielu wysp, w niektórych jest dodatkowo opcja podróży u wybrzeży Madery i Maroka.

Statek marzeń

Wygląda jak żywcem przeniesiony z filmu. Majestatyczny liniowiec, na którym można spędzić tydzień, nie schodząc na ląd i robiąc codziennie coś nowego, zachwyca klasyczną linią, eleganckim wnętrzami, wygodnymi kabinami i wszechobecnym luksusem. Na miłośników słońca i słodkiego nieróbstwa czeka górny pokład z basenem i leżakami. Możesz spełnić dzień, dopieszczając swoje ciało promieniami słonecznymi i popijać egzotyczne drinki z parasolką. Górny pokład to także idealne miejsce do spacerów. Miłośnicy bycia fit chętnie spędzają czas na pokładzie rekreacyjnym, gdzie można wziąć udział w zajęciach sportowych, nauczyć się tańczyć, potrenować na siłowni lub popływać w podgrzewanym basenie.

Ocean Majesty ma w zanadrzu niespodziankę dla każdego. Wielbicieli zakupów ucieszą butiki wolnocłowe, urodzeni hazardziści z pewnością skierują swe kroki do kasyna, kinomaniacy nie odmówią sobie obejrzenia kolejnego filmu w pływającym kinie. Znajdzie się też miejsce, w którym można skorzystać z internetu. Wieczory to okazja do kolacji przy muzyce na żywo i tańców do białego rana. W programie każdej wycieczki jest kolacja kapitańska, obowiązują stroje wieczorowe.

Prawdziwą gratką dla małżonków jest możliwość odnowienia przysięgi małżeńskiej na pełnym morzu. Ceremonii przewodzi sam kapitan lub pierwszy oficer.

Dzieci są mile widzianymi gośćmi na statku. Ich rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod opieką doświadczonych animatorów nawet na osiem godzin! Maluchy będą się świetnie bawić, a rodzice spędzą kilka chwil tylko we dwoje.

Wyspy Kanaryjskie

Kuszą nie tylko piękną pogodą. Każda z nich to oddzielny byt, nie ma dwóch podobnych wysp w tym archipelagu. Zachwycają zarówno oszałamiającą zielenią i unikalną roślinnością, jak i krajobrazem pustynnym pozostałym po wybuchach na szczęście już wygasłych wulkanów. Przyciągają jak magnes wspaniałymi Parkami Narodowymi. Loro Park na Teneryfie i tresowane delfiny to coś, obok czego nie da się przejść obojętnie. Lanzarote to okazja do nurkowania i surfingu, Madera zachwyca niezwykle wysokimi klifami, na La Gomerze warto skierować swe kroki do domu Krzysztofa Kolumba. Zwiedzanie wysp można zaplanować na własną rękę lub przyłączyć się do wycieczki fakultatywnej wliczonej w cenę rejsu. Różnorodność tych wycieczek to gwarancja, że jeden dzień nie będzie podobny do drugiego. Warto przypomnieć, że Wyspy Kanaryjskie to miejsce, gdzie zawsze świeci słońce. Nie musisz bać się deszczu i brzydkiej pogody. Rejs na pewno będzie udany.

Jesteś zainteresowany rejsem po Wyspach Kanaryjskich? Wybierz najbardziej interesującą trasę i zarezerwuj na www.itaka.pl. Cena wycieczki obejmuje przelot na wyspy i z powrotem, ubezpieczenie Itaka Complex oraz all inclusive soft.