Masaże na zamówienie w sopockim Sheratonie

Autor tekstu: , Data publikacji:

W spa sopockiego hotelu Sheraton można doskonale zrelaksować się i odprężyć. Goście najczęściej wybierają sygnowany marką Sheratona masaż całego ciała, który został opracowany przez terapeutów pracujących w tym nadbałtyckim hotelu.

To typowo relaksacyjny i wyciszający zabieg, który bazuje na różnych technikach masażu, m.in. na elementach masażu klasycznego, ruchach wykonywanych całymi przedramionami – nawiązując do hawajskiego lomi-lomi, a także do strechingu – czyli rozciągania. Rozpoczyna go ciepły okład na kręgosłup i barki, który rozluźnia plecy. Jest to masaż całego ciała, kończący się bardzo przyjemnym uciskaniem głowy. Wykonywany jest na bazie ciepłego olejku migdałowego. Dodatkowo przeprowadzana jest inhalacja na bazie olejku oczyszczającego ylang ylang i drzewa cedrowego.
Ta przyjemność trwa blisko półtorej godziny. Zabieg o nazwie Sheraton jest wizytówką sopockiego spa i pierwszym masażem, który został w tym obiekcie wykonany.

Sopockie spa pracuje na amerykańskich kosmetykach znanej marki Dermalogica, które wyróżniają się bogatym składem substancji aktywnych. Za każdym razem doświadczona kosmetyczka dobiera preparaty w taki sposób, żeby zapewnić pacjetowi optymalną pielęgnację i najlepszy efekt. Po wyjściu z gabinetu każdy otrzymuje indywidualną receptę z rekomendacją najlepszych dla niego kosmetyków. Masaż twarzy trwa 70 minut, a efekt po nim nie znika szybko.