Nowa odsłona Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie 

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jest jednym z najczęściej odwiedzanych SPA w Polsce. W ramach podnoszenia standardu zakończył się właśnie redesign części hotelowych pokoi. 

 

Kuracji rewitalizującej poddano 22 pokoje znajdujące się w lewym skrzydle na parterze (w tym pokoi standard family).
– W nawiązaniu do najnowszych trendów pokoje zyskały nowy wystrój poprzez wymianę tkanin i zmianę kolorystki, także ścian – podkreśla Joanna Kaszubowska, dyrektor hotelu. – Dominujące we wnętrzach różne odcienie szarości nadają im stonowany, klasyczny i stylowy charakter. Dobrze będą się w nim czuły z pewnością osoby, które cenią spokój i umiarkowanie.

Na łóżkach pojawiły się nowe narzuty, w oknach zawisły szykowne zasłony z tkanin wysokiej jakości o dobrych właściwościach zaciemniających, a na podłodze pojawiły się miękkie i wyciszające wykładziny z delikatnym wzorem. Pokoje typu family zostały wyposażone dodatkowo w rozkładane kanapy. Zadbano też o przytulność pokoi, ocieplając wnętrza dodatkami w postaci poduszek, nowych lamp i wstawiając sofy z obiciem w kratę.
– Lifting pokoi jest kontynuacją przeprowadzonej kilka miesięcy temu renowacji korytarzy hotelowych – dodaje Joanna Kaszubowska. – Teraz możemy zaprosić do pierwszych pokoi w nowej odsłonie. Cieszymy się, że wprowadzone zmiany zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych stałych gości, którzy doskonale czują się w nowych wnętrzach. Ale zapraszamy również osoby, które jeszcze nie znają naszego hotelu, a szukają miejsca na wypoczynek, spełniającego ich wysokie wymagania.

Nowy design Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie odzwierciedla elegancję połączoną prostymi formami, subtelnymi wzorami i stonowaną kolorystyką sprzyjającą harmonii wypoczynku.

_mg_1284_i 3 _mg_1447-edit_i