SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój trzeci rok z rzędu z nagrodą TripAdvisor

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój trzeci rok z rzędu został najlepszym hotelem w kategorii "Luksus" w rankingu portalu podróżniczego TripAdvisor. 

Na początku roku roku TripAdvisor, największy na świecie, opiniotwórczy portal turystyczny, ogłasza listę TOP 25 hoteli i obiektów noclegowych, przyznając nagrodę Travellers’ Choice. Zwycięzcą rankingu w kategorii „Luksus” jest otwarty przed czterema laty pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Zebrane w ciągu roku doskonałe recenzje i wysokie oceny gości sprawiły, że po raz trzeci z kolei otworzył on listę TOP 25 na pierwszym miejscu.

Hotel znalazł się też w dwóch pozostałych kategoriach – „Najlepszy hotel” i „Obsługa”. Laureatami nagrody Travellers’ Choice 2019 są także pozostałe obiekty należące do grupy Hotele SPA Dr Irena Eris – Wzgórza Dylewskie w kategorii „Luksus” oraz Krynica Zdrój w kategorii „Najlepsze hotele”. Od początku współpracy Hoteli SPA Dr Irena Eris z TripAdvisor, są one zawsze obecne w gronie najlepszych hoteli w Polsce w wybranych kategoriach.

Travellers’ Choice to jedno z najcenniejszych wyróżnień dla hoteli, przyznawane od 12 lat na podstawie milionów recenzji zebranych w ciągu jednego roku od podróżnych na całym świecie. Obecnie TripAdvisor wyłania 25 najlepszych hoteli i miejsc noclegowych w dziewięciu kategoriach z osobna: hotele, małe hotele, luksus, okazja, obsługa, romantyzm, pensjonaty i zajazdy, rodzina oraz all-inclusive. Znakiem rozpoznawczym hoteli z odznaczeniem Travellers’ Choice, są niezwykła jakość, serwis i wartość. Do TOP 25 obiektów dołącza zaledwie 1% najlepszych hoteli, obecnych na portalu. Jak ważne są opinie gości, pokazuje ankieta serwisu TripAdvisor®, w której aż 83 proc. podróżnych przyznało, że decyzję o wyborze hotelu lub innego miejsca noclegowego podejmuje, kierując się opinią o obiekcie i jego pozycją w rankingu.

Witryny TripAdvisor są obecne w 49 krajach i skupiają największą społeczność podróżnych na świecie. Każdego miesiąca portal odwiedza około 456 milionów unikalnych użytkowników i można na nim znaleźć przeszło 660 milionów recenzji oraz opinii na temat 7,7 miliona obiektów zakwaterowania, ale również restauracji i atrakcji. Stanowi skarbnicę wiedzy, stworzoną przez samych podróżników, na temat, gdzie warto pojechać, co zobaczyć i zwiedzić oraz gdzie zjeść i przenocować. Dzięki temu można w pełni zaplanować każdy wyjazd, wybierając dla siebie najlepsze rozwiązania.