Nowy pakiet STAY & EXPLORE w The Westin Warsaw

Autor tekstu: , Data publikacji:

Westin, jeden z najbardziej prestiżowych hoteli w Warszawie, wprowadza nową ofertę skierowaną do gości, którzy przyjeżdżają do Warszawy na weekend. Wybierając pakiet STAY & EXPLORE, poza komfortowym pobytem w hotelu, dostaniemy bilety na pełne atrakcji zwiedzanie Muzeum Fabryki Norblina i do unikalnego kina Kinogram, które są zlokalizowane 500 metrów od Westina.

W ramach pobytu w Westinie goście dostaną nocleg w jednym z komfortowych pokoi typu Classic, śniadanie w formie bogatego bufetu, bezpłatny parking, powitalny koktajl i dostęp do zlokalizowanego na 19. piętrze Executive Club Lounge, z którego rozpościera się widok na biznesową część miasta.

Pakiet obejmuje także bilety na dowolny film do Kinogramu – nowatorskiego formatu kinowego, gdzie goście obejrzą seanse filmowe na najwyższym poziomie multimedialnym i technologicznym w kameralnej i intymnej atmosferze niczym w lokalnych kinach studyjnych. Rozkładane sofy, artystyczny wystrój, oryginale oświetlenie sprawiają, że wizyta tu nabiera zupełnie innego wymiaru.

Drugą atrakcją weekendu będzie zwiedzanie Muzeum Fabryki Norblina. To przestrzeń z 10 zabytkowymi budynkami i 50 oryginalnymi maszynami, które między XVIII i XX wiekiem służyły do wyrobu takich przedmiotów jak platerowane sztućce czy naczynia, a także blach, rur, drutów itp., z czego słynęły zakłady Norblin, Bracia Buch i T. Werner. Obiekty i urządzania zostały zgrabnie wkomponowane w zupełnie nową przestrzeń, którą zwiedzający w towarzystwie znanego aktora poznają w formie gry miejskiej.

– Podsumowując, STAY & EXPLORE to idealna okazja, aby przyjechać do Warszawy w weekend, komfortowo spędzić czas w 5-gwiazdkowym hotelu i na chwilę dać się przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości; z jednej strony dawnej Warszawy, a z drugiej strony niesamowitego kina, gdzie oglądanie filmów na dużym ekranie to jeszcze większa radość niż zwykle – zaprasza Michael Hopf, dyrektor hotelu Westin.

Pakiet obejmuje: jedną lub dwie weekendowe noce dla 2 osób w hotelu Westin, śniadanie, dostęp do otwartego od g. 7 do 23 Club Lounge (w g. 18-20 serwowana jest kolacja z alkoholami), powitalny koktajl, bilet dla 2 osób na zwiedzanie Muzeum Fabryki Norblina (do wyboru kilka pór zwiedzania dziennie) oraz bilet dla 2 osób na dowolny film w Kinogramie.