Ryanair poleci zimą z Modlina do Kopenhagi

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair ogłosił dziś nową trasę z Warszawy-Modlin do Kopenhagi, która od października będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu w ramach rozkładu lotów zima 2023.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą teraz zarezerwować zimową podróż do Kopenhagi oraz do wielu destynacji dostępnych w rozkładzie zimowym, w tym ekscytującą, nową trasę do Kopenhagi i cieszyć się najniższymi cenami i najszerszym wyborem miejsc docelowych na zimę 2023. Oferta dostępna jest wyłącznie na stronie internetowej www.ryanair.com.

Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics w Ryanair, powiedziała: – Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym pasażerom z Warszawy i okolic jeszcze większy wybór dodając nową trasę do Kopenhagi do naszego rozkładu lotów na zimę 2023. Stale poszerzamy siatkę lotów, oferując naszym klientom w Warszawie jeszcze większy wybór podczas planowania zimowych wyjazdów. Z niecierpliwością czekamy na powitanie klientów na pokładzie naszych lotów do/z Kopenhagi tej zimy, ponieważ Ryanair nadal zapewnia więcej połączeń i niższe ceny niż jakakolwiek inna linia lotnicza w Polsce.