Summer Black Friday w The Westin Warsaw

Autor tekstu: , Data publikacji:

Summer Black Friday to najnowsza oferta hotelu The Westin Warsaw. W cenie 1299 lub 1399 goście skorzystają z tego, co najlepszego oferują hotele. Promocja trwa do 25 lipca 2021 włącznie. Z vouchera na pobyt goście skorzystają do końca marca 2022.

– Po sukcesie promocji Black Friday, którą ogłosiliśmy w listopadzie 2020, postanowiliśmy wrócić do niej teraz i ponownie zaoferować gościom hotelowe doświadczenia na najwyższym poziomie – mówi Paulina Marczak, marketing manager The Westin Warsaw.

W cenie 1299 zł brutto za pobyt weekendowy (nocleg z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę) lub 1399 zł brutto za pobyt w tygodniu goście otrzymają:

– Pobyt (1 noc) dla dwóch osób w apartamencie prezydenckim hotelu The Westin Warsaw, który znajduje się na 20. piętrze, ma 140 m2, a wyposażony jest w salon, dużą sypialnię, kuchnię, dwie łazienki, część jadalnianą i część do pracy
– Koktajl dla dwóch osób na dachu hotelu (ponad 100 metrów na ziemią) z wyjątkowym widokiem na biznesową część Warszawy
– Śniadanie dla dwóch osób
– Znakomitą kolację szefa kuchni Janusza Korzyńskiego (kolacja trzydaniowa z winem)
– Masaż dla każdej z osób (po 30 min.)
– Przejazd limuzyną do hotelu i z powrotem (do 10 km odległości od hotelu) lub podziemny parking
– Wczesny check-in i późny check-out
Pobyt kupuje się w formie vouchera, który zrealizować można w miarę dostępności apartamentu prezydenckiego do końca marca 2022. Aby kupić voucher, należy napisać maila pod adres reservation.warsaw@marriott.com.