Termy Uniejów w nowej odsłonie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Aparthotel Termy Uniejów będzie pierwszym tak nowoczesnym i wielofunkcyjnym kompleksem, składającym się z części hotelowej, konferencyjnej, rekreacyjnej oraz restauracyjnej z funkcjami pomocniczymi i dostępem do wody termalnej w Uniejowie. Oddanie obiektu do użytku planowane jest w pierwszym półroczu 2019 roku.

Na powierzchni 1,5 hektara w najlepszej lokalizacji w uzdrowisku – w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu termalno-basenowego (100 metrów) strefy uzdrowiskowej A – powstanie obiekt o standardzie czterogwiazdkowego hotelu. Termy Uniejów to oferta dla tych, którzy chcieliby zainwestować w pierwszym uzdrowisku termalnym w Polsce.

Obiekt będzie wynajmowany przez cały rok. Właściciele zakupionych lokali oddadzą je w zarządzanie inwestorowi z gwarancją zysku z wynajmu na poziomie minimalnym 7,5 procent. Ważny dla właścicieli jest fakt, że na czas trwania umowy, poza inwestycją w zakup lokalu, nie będą ponosić żadnych kosztów związanych z funkcjonowaniem obiektu.

Termy Uniejów to pierwszy obiekt w Uniejowie, który będzie mógł przyjąć duże grupy biznesowe, nawet do 400 osób. Kompleks będzie się składał z dwóch budynków pięciokondygnacyjnych z częścią hotelową, rekreacyjną z basenem, saunami, centrum fitness oraz restauracją. W części hotelowej przewidziano 172 lokale z trzema typami lokali: pokój standard
o powierzchni użytkowej 25,91 mkw., studio 30,31 mkw. i apartament 35,03 mkw.
Wszystkie lokale zostaną wykończone i urządzone pod klucz; cena: 8 tysięcy złotych za mkw. plus 23 procent VAT.