Testy nart i desek w Wiśle

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już w weekend 20 i 21 lutego w Wiśle, na stoku Skolnity, fani sportów zimowych, będą mieli okazję, za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski wielu producentów sprzętu.

W reżimie sanitarnym oraz odpowiednich odległościach, w pobliżu dolnej stacji kolei Skolnity Wisła, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: Blizzard, Dakine Snowboards, Dynastar, Head, Elan, K2, Majesty, Nordica, Rossignol, Völkl i Wed’ze by Decathlon. Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL, a partnerem logistycznym jest firma MM Cars.

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Trzeci sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO – SKI TEST”.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji