Ryanair świętuje inauguracyjny lot z Modlina do Cork

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair świętuje start połączenia z Warszawa/Modlin do Cork. Rejsy do irlandzkiego miasta odbywać się będą trzy razy w tygodniu, w środy, piątki i niedziele, dając pasażerom szeroką ofertę tanich połączeń na urlop spędzony w Irlandii.

Cork jest to największe hrabstwo spośród obecnych hrabstw Irlandii oferujący swój niepowtarzalny urok. Słynny na całym świecie z cudownego kamienia Blarney, który znajduje się na tamtejszym zamku. Kto ucałuje tenże kamień, zdobywa łatwość wypowiedzi i dar konwersacji.

Malgorzata Wrzesińska, Kierownik ds Marketingu i Sprzedaży w Polsce powiedziała:

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy obserwować start lotu inaugurującego nowe połączenie z Warszawa-Modlin do Corku. Dzięki temu połączeniu pasażerowie mają dziś szansę dotrzeć bezpośrednio do drugiej irlandzkiej destynacji oferowanej przez Ryanair. Z ogólną liczbą 20 kierunków dostępnych z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin, pasażerowie będą mogli skorzystać ze wspaniałej oferty tanich lotów. Z pewnością miejsca te będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem Aby uczcić tę okazję Ryanair oferuje już dziś bilety od 92 PLN* na podróże w grudniu i styczniu. Dzięki najniższym cenom oraz rozbudowanej siatce połączeń z warszawskiego lotniska, wierzę, że uda nam się zdobyć wielu pasażerów. Bilety są dostępne do nabycia na stronie www.ryanair.com.

 

Zdjęcie dostarczyła: