Ryanair: zimowa wyprzedaż

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair, od 3 grudnia, oferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od €18 na styczniowe przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki.

Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (6 grudnia).

Oferta Ryanaira zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.

Stephen McNamara z Ryanaira powiedział – Tylko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych opłat paliwowych. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów przy ponad 1 500 połączeniach. Od północy (3 grudnia), pasażerowie mogą rezerwować na www.ryanair.com bilety, których ceny zaczynają się od €18 na podróż po Europie w styczniu. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (6 grudnia ).  Przy tych szalenie niskich cenach bilety będą rozchwytywane bardzo szybko, zalecamy, aby dokonywać rezerwacji bezzwłocznie na www.ryanair.com