10 pomysłów jak spędzić ostatni dzień na ziemi

Autor tekstu: , Data publikacji:

Według przepowiedni majów 21 grudnia 2012 nastąpi koniec świata. Niezależnie od tego czy jest się skorym uwierzyć w przepowiednie czy nie, może to idealna chwila, aby zaplanować 'ostatni' dzień na ziemi. W samym centrum tętniącego życiem Rzymu, z dala od cywilizacji na wyspie Bora Bora czy może udając się śladami samych Majów lub Świętego Graala ? Wyszukiwarka hoteli www.trivago.pl wybrała 10 niezwykłych obiektów na całym świecie, gdzie warto oddać się w ręce losu.

1.Hotel Bellagio – (Las Vegas, Stany Zjednoczone)

Hotel Bellagio w Las Vegas to idealne miejsce dla wielbicieli kasyn. Kto nie marzył o tym, aby raz w życiu zgarnąć pulę ? Ten 5-gwiazdkowy hotel jest jednym z najbardziej luksusowych obiektów na całym świecie. Na zewnątrz znjaduje się sztuczne jezioro oraz ogromne fontanny, które są zsynchronizowane z muzyką i codziennie przyciągają tysiące turystów. Jeśli komuś mało muzycznych wrażeń co nocy wewnątrz hotelu odbywa się spektakl Cirque du Soleil. To niepowtarzalna okazja, aby spróbować swoich sił w hazardzie i skorzystać z wszystkich atrakcji hotelu. W końcu na następny dzień napewno nikt nie zapyta o rachunek…

2.The Waldorf Astoria Collection Rome Cavalieri – (Rzym, Włochy)

Dla miłośników kuchni hotel Rome Cavalieri to propozycja nie do odrzucenia. Mieszcząca się w nim restauracja La Pergola otrzymała aż trzy gwiazdki Michelina. Na tarasie mamy moźliwość delektowania się nie tylko wyśmienitą kuchnią, ale również widokiem na otaczające ogrody. Ten 100% relaks znajdziemy zaledwie kilka minut od najważniejszych zabytków miasta. Czy można lepiej spędzić ‘ostatni dzień na ziemi’ niż zachwycając się pięknymi widokami rozświetlonego miasta rozkoszując się smakołykami przygotowanymi przez jedną z najlepszych restauracji świata ?