10 pomysłów jak spędzić ostatni dzień na ziemi

Autor tekstu: , Data publikacji:

 8.Président Wilson – (Genewa, Szwajcaria)

5-gwiazdkowy hotel Président Wilson znajduje się w Genewie, jednym z najdroższych miast świata. Nocując w usytuowanym przy promenadzie hotelu można się rozkoszować widokiem na Jezioro Genewskie i Alpy, wraz z ich najwyższym szczytem, Mont Blanc. Na 8 piętrze można się zakwaterować w Royal Penthouse Suite, czyli w najdroższym apartamencie świata składającym się z 12 pokoi i 12 łazienek. Gościli tutaj między innymi Bill Clinton i Michaił Gorbaczow. Jeśli marzyło Ci się choć raz spędzić noc niczym VIP z krwi i kości, hotel Président Wilson może sie okazać odpowiednim wyborem.

9.Dreams Tulum Resort & Spa – (Tulum, Meksyk)

A może wolicie spędzić dzień 21 grudnia na piasku w cieniu świątyń Majów, gdzie prawdopodobnie przepowiedziano koniec świata? W mieście Tulum w Meksyku jest to możliwe, a idealnym obiektem na tę okazję jest przypominający kolonialną hacjendę Hotel Dreams Tulum Resort & Spa. Obiekt oferuje wszelkie udogodnienia typu sauna, zabiegi spa, dwa baseny odkryte oraz prywatną plażę, umożliwiając swoim gościom wymarzony wypoczynek. Wzdłuż plaży rozciąga się druga na świecie pod względem wielkości rafa koralowa.

10.Blow Up Hall 50 50 – (Poznań, Polska)

Dla spragnionych spędzenia ostatniego dnia na ziemi w wyjątkowym miejscu, nie wyjeżdżając poza granice kraju, oraz nie wydając takich kroci jak na pobyt w Genewie (gdyby jednak się okazało że to nie ostatni dzień świata), Blow Up Hotel 50 50 w Poznaniu może okazać się idealnym wyborem. W tym miejscu można się całkowicie oddać w ręce losu, gdyż to nie goście dokonują wyboru pokoju, ale pokoje same wybierają swoich gości. W hotelu nie ma recepcji, a pokoje nie mają numerów. Po przybyciu do Blow Up Hall 50 50 goście dostają iPhony, które ich prowadzą pod właściwe drzwi. Poza tym wewnątrz hotelu znajdziemy różne wystawy i elektroniczne instalacje artystyczne stwarzające niepowtarzalną atmosferę godną poświęcenia ostatnich chwil.

 

 

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji