SAS-em z Łodzi do Kopenhagi

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od 29 października sześć razy w tygodniu będziemy mogli polecieć liniami SAS z Łodzi do Kopenhagi. To pierwsze międzynarodowe połączenie regularnego przewoźnika z Łodzi.

Rejsy z Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta rozpoczną się 29 października, będą dostępne przez sześć dni w tygodniu z wyjątkiem sobót, według rozkładu:

• wylot z Kopenhagi o 12:20, przylot do Łodzi o 13:35
• wylot z Łodzi o 14:15, przylot do Kopenhagi o 15:30

Połączenie będą obsługiwać niewielkie, 50-osobowe samoloty CRJ200. Ceny biletów zaczynają się od 435 złotych w jedną stronę (wliczone wszystkie podatki i opłaty). Samoloty SAS będą lądować na kopenhaskim lotnisku Kastrup, który jest hubem tego przewoźnika. Stąd pasażerowie lotów z Łodzi będą mogli się przesiąść na rejsy do innych miast w Europie (np. Oslo, Helsinki, Monachium) oraz trasy transkontynetalne (np. Pekin).

Lotnisko w Łodzi to szóste polskie miasto, które jest obsługiwane przez samoloty SAS i ósma trasa tego przewoźnika w naszym kraju. Oprócz tego połączenia, SAS w Polsce oferuje bezpośrednie rejsy do Kopenhagi z Gdańska, Poznania, Warszawy, Wrocławia i Katowic oraz z Gdańska do Oslo (lotnisko Gardermoen) i Sztokholmu (lotnisko Arlanda).

Rezerwacja i zakup biletów na polskojęzycznej stronie internetowej www.flysas.pl oraz u licencjonowanych sprzedawców IATA, np. na stronie Centrumlotow.pl. SAS zapewnia do 23 kg bagażu bez opłat, 25% zniżki dla dzieci, darmowy check-in online, przy stanowiskach odpraw na lotnisku lub w automacie oraz punkty EuroBonus za każdą podróż.