Sofitel Warsaw Victoria z nową restauracją

Autor tekstu: , Data publikacji:

Kitchen Gallery to nowootwarta restauracja w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. To pierwszy etap sporych zmian, które w najbliższych miesiącach czekają ten jeden z najsłynniejszych warszawskich hoteli.

W tej chwili w hotelu trwają prace nad modernizacją pokoi hotelowych, która zakończy się do października. Nową aranżację otrzyma także przestrzeń publiczna obiektu – w tym bar i restauracje, które zyskają nowe nazwy: Victoria Lounge oraz  Le Victoria Brasserie Moderne.

Od czerwca działa za to nowa restauracja Kitchen Gallery, zaprojektowanej przez znanego francuskiego architekta Didier Gomeza. Gomez od kilkudziesięciu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, projektował m.in. prywatną rezydencję Harrisona Forda, ostatnio pracuje nad wieloma obiektami należącymi do Sofitelu, m.in. projektuje wnętrza w należących do grupy hotelach w Maroku i Libanie.
W Kitchen Gallery goście będą mogli zjeść zarówno śniadanie, lunch jak i kolację. Nowością w menu są niedzielne brunche a także specjalne menu dla dzieci, stacje z kucharzem i muzyka na żywo.