Star Alliance oferuje pierwsze narzędzie do rezerwowania podróży na zjazdy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Star Alliance to pierwszy sojusz linii lotniczych oferujący możliwość rezerwowania i kupowania biletów na zjazdy przez Internet.

Nowe narzędzie do dokonywania rezerwacji umożliwia organizatorom zjazdów kierowanie uczestników na specjalistyczną stronę internetową z możliwością rezerwowania i zakupu biletów na wszystkie podróże lotnicze objęte programem Star Alliance Conventions Plus.

Nowe internetowe narzędzie do rezerwacji uzupełnia istniejące tradycyjne kanały. Organizatorzy mogą wykorzystywać je do informowania delegatów na temat opcji podróży oferowanych przez linie lotnicze obsługujące dany zjazd. Następnie delegaci mogą na bieżąco sprawdzać dostępność i taryfy dla wybranego kierunku, zarezerwować odpowiednie loty i kupić bilety.

Program Conventions Plus Star Alliance od niemal dziesięciu lat zapewnia organizatorom imprez prostsze rozwiązania w zakresie podróżowania. Ostatnio produkt został poszerzony, w wyniku czego obecnie obejmuje także organizację podróży na ważne wydarzenia kulturalne i sportowe, a nie tylko na tradycyjne zjazdy. W ramach oferty Conventions Plus organizatorzy mają dostęp do całej sieci Star Alliance poprzez jedną z linii członkowskich, oraz otrzymują program wsparcia, obejmujący bilety i pomoc w działaniach promocyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, delegaci są uprawnieni do zniżek w wysokości 10-20% w zależności od typu taryfy, klasy podróży i linii lotniczej. Podróż można odbyć zarówno w klasie biznes, jak i ekonomicznej, a ze zniżki ma prawo skorzystać także jedna osoba towarzysząca delegatowi. Więcej szczegółów na temat programu Conventions Plus znajduje się na stronie internetowej: http://www.staralliance.com/conventionsplus

Szukasz biletów lotniczych w dobrych cenach? Wejdź na stronę: Centrumlotów.pl