15 rocznica sojuszu Star Alliance i…konkurs

Autor tekstu: , Data publikacji:

Z okazji 15 rocznicy istnienia Star Alliance dziękuje swoim klientom za 15 lat lojalnego korzystania z usług sojuszu i ogłasza konkurs

Z tej okazji sojusz przygotował czterotygodniowy konkurs oraz wspaniałe nagrody dla jego zwycięzców.

Główna nagroda – ekskluzywna podróż życia dla 15 osób oraz bilety dookoła świata i inne nagrody.Aby wziąć udział w konkursie, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać ani spełniać szczególnych wymogów. Wystarczy mieć dostęp do strony www.staralliance.com oraz być uczestnikiem programu lojalnościowego FFP (Frequent Flyer Programmes) jednego z przewoźników należących do Star Alliance. Osoby, które do tej pory nie brały udziału w programie FFP, mogą zgłosić swoje uczestnictwo w trakcie rejestracji w konkursie.

Konkurs polega na odnalezieniu tajemniczego wirtualnego samolotu ukrytego w siatce połączeń Star Alliance. Ułatwieniem w tym zadaniu jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na trzy pytania dotyczące Star Alliance. Każda poprawna odpowiedź naprowadza uczestnika konkursu bliżej miejsca na Ziemi, gdzie ukrył się samolot.

Następnie należy postawić szpilkę w miejscu, gdzie zdaniem uczestnika znajduje się samolot. Można zwiększyć szanse wygranej, zapraszając do konkursu jednego przyjaciela, co daje uczestnikowi możliwość postawienia drugiej szpilki. Po zakończeniu konkursu w dniu 14 czerwca 2012 r. zostanie wybranych 17 zwycięzców, którzy umieścili szpilki najbliżej miejsca, w którym znajduje się wirtualny samolot.

Osoba, której szpilka znajdowała się najbliżej samolotu, dostanie nagrodę główną, czyli ekskluzywną podróż życia dla 15 osób. Zwycięzca i jego 14 towarzyszy wybiorą jeden z 27 festiwali, na który polecą. Nagroda obejmuje przelot w obie strony w klasie biznes, zakwaterowanie w 5-gwiazdkowym hotelu oraz obsługę VIP podczas festiwalu. Drugą nagrodą jest bilet dookoła świata (RTW) w klasie biznes dla 2 osób.

Osoba, która otrzyma tę nagrodę, będzie mogła wybrać trasę podróży (zgodnie z zasadami dotyczącymi biletów RTW w taryfie z limitem do 39 000 mil na osobę) oraz odwiedzić jeden z 27 festiwali objętych ofertą. Kolejne 15 osób otrzyma bilety lotnicze w obie strony dla 2 osób na jeden z 27 festiwali objętych ofertą.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziemy TUTAJ