Świat na sprzedaż, czyli najważniejsze targi 2012

Autor tekstu: , Data publikacji:

Łodzie

International Boat Show (21-29.01.2012, Dusseldorf)

Zwykle impreza ta jest nazywana po prostu “Boot”, co po niemiecku znaczy “łódź”. Tak jest krócej i od razu wszystko wiadomo. Spotykają się tu producenci łodzi, jachtów oraz sprzętu służącego do uprawiania sportów wodnych. Zwykle targi te gromadzą ponad 1,5 tys. wystawców z przeszło 50 krajów. Niespotykaną na innych wodniackich targach atrakcją są prezentacje nawet bardzo dużych łodzi w całej okazałości, nie przykrytych taflą wody.

Słodycze

International Sweets World (29.01-1.02.2012, Kolonia)

Prawdziwa gratka dla miłośników słodyczy. To jedne z największych na świecie targów tej branży, podczas których prezentowane są nowinki związane z zaspokajaniem apetytu na wszystko co słodkie. Największą atrakcją dla zwiedzających jest możliwość degustacji prezentowanych produktów, czyli czekoladek, ciastek, biszkoptów i mnóstwa innych produktów cukierniczych.

Wino

Vinitaly (25-28.03.2012, Werona)

Można powiedzieć, że to szlachetne targi, podczas nich prezentowane są dystyngowane trunki: najlepsze wina. Rzecz jasna dominują tam włoscy producenci, zachwalający swoje najnowsze produkty. Warto podkreślić, że to impreza nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla miłośników wina, którzy mają możliwość spróbowania przeróżnych gatunków swego ulubionego trunku.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji