Świat na sprzedaż, czyli najważniejsze targi 2012

Autor tekstu: , Data publikacji:

Kwiaty

Euroflora (kwiecień 2012, Genua)

Targi, których ekspozycję można porównać do gigantycznego ogrodu botanicznego. Liczni wystawcy przygotowują spektakularne kompozycje z pięknych kwiatów, krzewów i najprawdziwszych rzeźb wykonanych z żywych roślin. Warto to zobaczyć! Obok roślin, można tu także obejrzeć najnowszy sprzęt ogrodniczy.

Lotnictwo

ILA Berlin Air Show (11-16.09.2012, Berlin)

Dotychczas co dwa lata na lotnisku Schönefeld pod Berlinem odbywał się salon przemysłu lotniczego, któremu towarzyszą spektakularne pokazy. Zwiedzający te targi mogli obejrzeć wszystkie najnowsze liniowce pasażerskie, wojskowe myśliwce, małe odrzutowce i samoloty z tłokowymi silnikami, przeznaczone dla prywatnych nabywców. Edycja 2012 roku odbędzie się w innej lokalizacji: na budowanym właśnie lotnisku Berlin Brandenburg, które ma się stać jednym z najważniejszych HUB-ów w Europie.

Meble

Milan Furniture Fair (17-22.04.2012, Mediolan)

Największe targi meblowe na świecie, podczas których prezentowane są najnowsze trendy we wzornictwie. Nie brak też pokazów mebli przygotowanych przez znanych projektantów i renomowane szkoły designu. Także te ze świata mody. Powierzchnia targów to prawie 230 tys. mkw., a liczba wystawców przekracza 2700 firm.

 

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji