Air France poleci na Malediwy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowy kierunek w siatce połączeń Air France. Do egzotycznych Madagaskaru, Mauritiusa, Gwadelupy i Polinezji Francuskiej dołączają Malediwy. Loty - dwa razy w tygodniu przez Paryż.

Od 1 listopada 2017 do 28 kwietnia 2018 linie Air France będą oferowały 2 loty tygodniowo z Paryża do Malé, stolicy Malediwów. Lot będzie odbywał się w środy i soboty samolotem Boeing 777-200, który zabiera na pokład 312 osób i został wyposażony w najnowszą, komfortową wersję kabin pasażerskich: ekonomiczną, Premium Economy i Business.
Wylot z Paryża o godzinie 20:50 i przylot do Malé o godzinie 10:20 następnego dnia. Wylot powrotny z Malé zaplanowany jest na godzinę 13:05 i powrót do Paryża o 19:35.

– Poprzez uruchomienie lotów do Malé na Malediwach Air France wzmacnia swoją ofertę lotów do topowych kierunków wypoczynkowych. Jest to segment rynku, który stale rośnie, a Air France, z wysoką jakością swoich produktów i usług, zajmuje na nim wiodącą pozycję. W szczególności jesteśmy europejskim liderem przelotów w rejon Oceanu Indyjskiego, a teraz dzięki nowej destynacji mamy jeszcze więcej do zaoferowania – mówi Franck Terner, Dyrektor Generalny Air France.

Lot na Malediwy pasażerowie Air France będą mogli odbyć w jednej z trzech dostępnych kabin na pokładzie Boeinga B777-200. Do dyspozycji są unowocześniona klasa ekonomiczna, jak również kabiny Premium Economy i Business – dla bardziej wymagających klientów z zasobniejszym portfelem, którzy pragną rozpocząć luksusowe wakacje już na pokładzie samolotu.
W klasie business pasażerowie  podróżują w nowych, oryginalnie zaprojektowanych fotelach „kokonach”, które rozkładają się do poziomu idealnie płaskiego łóżka i dostosowują się w zależności od potrzeb, od pozycji siedzącej po leżącą w automatyczny sposób.

Podróżując na Malediwy klienci Air France będą też mogli wybrać lot w Premium Economy –  w jednej z najlepszych na rynku kabin „pośrednich” między klasą ekonomiczną a biznesem. Premium Economy to przede wszystkim dużo większy komfort i przestrzeń w porównaniu z klasą ekonomiczną, za niewielką różnicę w cenie. Jej fotel w sztywnej obudowie rozkłada się do poziomu 130 a siedzisko ma aż 51 cm szerokości. Sztywna obudowa zapewnia więcej prywatności, a także dzięki niej pasażerowie nie naruszają nawzajem swojej przestrzeni, nawet po całkowitym rozłożeniu fotela.

Poza Malediwami Grupa Air France KLM zapowiedziała otwarcie połączeń lotniczych na innych nowych trasach. Są to: Agadir (Maroko), Palma de Mallorca (Hiszpania), Graz (Austria), Porto (Portugalia), Malaga (Hiszpania), Marrakesz (Maroko), Split (Chorwacja), Cagliari (Włochy – Sardynia), Katania (Włochy – Sycylia) oraz nasz rodzimy Gdańsk.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji