Accor Hotels i Qatar Airways ze wspólnymi milami i punktami

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowości z rynku programów lojalnościowych. Członkowie Le Club AccorHotels i Privilege Club Qatar Airways mogą wymieniać zebrane mile i punkty, korzystając z przywilejów oferowanych przez oba programy lojalnościowe.

AccorHotels oferuje pokoje w ponad 3400 hotelach w 92 krajach  – w Europie, na kontynencie amerykańskim, w Azji, Nowej Zelandii, Afryce czy na Bliskim Wschodzie. Natomiast Qatar Airways zapewnia loty obejmujące swoim zasięgiem 150 miejsc zlokalizowanych w różnych zakątkach globu. Obie firmy należą do liderów w swoich branżach i cieszą się wieloletnim uznaniem wśród podróżujących, zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych.

Umowa o partnerstwie pozwoli klientom wymieniać mile na punkty i odwrotnie, co w konsekwencji umożliwi korzystanie z różnych przywilejów oferowanych zarówno przez Le Club AccorHoterls jak i Privilege Club Qatar Airways.

– Ta współpraca pokazuje, jak bardzo zależy nam na ciągłym dostarczaniu nowych korzyści dla wymagających członków Qatar Airways Privilege Club. Jestem przekonany, że współpraca z AccorHotels będzie bardzo dobrze przyjęta przez naszych klientów. Jak sądzę, członkowie Le Club AccorHotels również będą usatysfakcjonowani możliwością korzystania z naszych usług w ramach programu. Poza wymianą punktów na mile lotnicze można też korzystać z możliwości zakupów m.in. w Qatar Duty Free, Oryx Galeria i w Doha – tłumaczy dr Ian Di Tullio, wiceprezes Qatar Airways, Zarządzający Programami Lojalnościowymi i Relacjami.

Członkowie Privilege Club mogą zamienić zebranych 4 500 Qmil  na 1000 punktów Le Club AccorHotels, natomiast uczestnicy programu sieci hotelowej mają możliwość zamiany 2000 punktów na 1000 Qmil. Do dyspozycji uczestników tych programów są również inne benefity, określone w ofertach.

– Od momentu powstania Le Club AccorHotels jesteśmy przede wszystkim skoncentrowani na poznawaniu potrzeb naszych gości, co pozwala nam stale poszerzać zakres oferowanych usług i korzyści dla uczestników programu lojalnościowego, których jest już 9 milionów na całym świecie. Partnerstwo z Qatar Airways Privilege Club jest jednym z dowodów na dynamiczny rozwój tej oferty – dodaje Emanuel Baudart, Chief Customer Officer w AccorHotels w AccorHotels.