Finnair Plus z nowymi okazjami

Autor tekstu: , Data publikacji:

Finnair wprowadza nowe, korzystne zmiany  programie dla stałych klientów Finnair Plus, którego członkami jest 3 miliony podróżujących. 

Od 4 czerwca Finnairobniża ceny na wszystkie loty premiowe, dzięki czemu nagrody są łatwiejsze do zdobycia dla wszystkich członków.
– Należność punktowa za loty premiowe w klasie ekonomicznej w regionie nordyckim: 15 000 zamiast 20 000 punktów;
– Należność punktowa za loty w klasie ekonomicznej do pozostałej części Europy, Dubaju i Tel Avivu: 30 000 zamiast 40 000 punktów;
– Należność punktowa za loty w klasie ekonomicznej do Azji lub Ameryki Północnej: 90 000  zamiast 125 000 punktów;

Nagrody są takie same dla wszystkich członków, w tym dla członków Junior. Członkostwo w programie Finnair Plus Junior zostało wzbogacone o nowe sposoby nagradzania najmłodszych stałych klientów. Od czerwca wszyscy, bez względu na wiek, mogą zdobywać punkty poziomów i mają prawo do czerpania takich samych korzyści na każdym z poziomów członkostwa.

Na początku tego roku Finnair wprowadził zmiany w zasadach wygaśnięcia punktów, tak aby były ważne dopóty, dopóki klient je gromadzi lub korzysta z nich co najmniej raz na 18 miesięcy. Jest to zmiana w stosunku do poprzednich zasad, gdzie punkty wygasały 36 miesięcy po ich zdobyciu, niezależnie od aktywności członka.

– Odświeżenie zasad odbywa się na życzenie naszych klientów i sprawia, że Finnair Plus jest jeszcze bardziej interesującym i konkurencyjnym programem dla stałych klientów – tłumaczy Johanna Jäkälä, prezes ds. marki i marketingu Finnaira.
Finnair wprowadził także nowy poziom, Finnair Plus Platinum Lumo, przeznaczony dla najczęściej podróżujących klientów. Aby zdobyć członkostwo w Platinum Lumo, należy zdobyć 450 000 punktów poziomów lub polecieć 150 razy podczas roku członkostwa.