„Get to Sziget”. Nowy konkurs hoteli ibis

Autor tekstu: , Data publikacji:

Trwa kolejny konkurs w ramach kampanii rodziny hoteli ibis - „Get to Sziget”, realizowanej w całym regionie Europy Wschodniej. Udział w nim to szansa na wygranie dwutygodniowego wyjazdu – 7-dniowej podróży przez Europę oraz tygodniowego pobytu na Sziget Festival 2018.

Wydarzenie, odbywające się w Budapeszcie w dniach 8-15 sierpnia, to święto dla wszystkich fanów muzyki. W tym roku na scenach festiwalu zagrają między innymi Lana del Rey, Gorillaz, Arctic Monkeys czy Shawn Mendes. Ambasadrorami kampanii „Get to Sziget” są Mattia i Elie z zespołu BEMY. Muzycy nie tylko wyruszą w trasę wspólnie z laureatami konkursu, ale także skomponują utwór zainspirowany przygodami z podróży, do którego powstanie również teledysk. Premierowe wykonanie piosenki odbędzie się na scenie ibis podczas Sziget Festival 2018.

Główne zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiego filmu, który przekona głosujących, że to właśnie ten uczestnik powinien wyruszyć w wakacyjną podróż z rodziną hoteli ibis. Częścią formularza zgłoszeniowego, dostępnego na dedykowanej stronie www.ibis.com/gettosziget, jest również zaplanowanie kreatywnej trasy dojazdu na festiwal. Ma ona uwzględniać 7 z 25 zaznaczonych na mapie miast, w których znajdują się hotele rodziny ibis.

W kolejnym kroku należy wkleić link do swojego filmu, umieszczonego wcześniej na portalu YouTube – kiedy tylko pojawi się na stronie, rozpoczyna się zbieranie głosów, które trwa do 10 czerwca. Materiały video można również udostępniać znajomym, zachęcając ich do głosowania. Spośród 20 osób z największą liczbą głosów jury wybierze 10 najbardziej kreatywnych uczestników, którzy zostaną zaproszeni na finałowy weekend do Warszawy. Nazwiska trójki zwycięzców poznamy przed końcem czerwca. Konkurs skierowany jest do osób mieszkających w Polsce, Czechach, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Bułgarii, Macedonii oraz na Węgrzech, Litwie i Łotwie.

Nagrodą w konkursie jest wakacyjna przygoda – 7 dni podróży po Europie i 7 dni muzycznych atrakcji na Sziget Festival 2018. Już 1 sierpnia laureaci konkursu wraz z ambasadorami akcji, zespołem BEMY, wyruszą z jednego z europejskich miast w stronę stolicy Węgier.
A co na nich czeka? Przejazd specjalnie stworzonym, muzycznym busem, zwiedzanie fascynujących miejsc na trasie dojazdu, noclegi w komfortowych hotelach rodziny ibis, a w końcu… jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie. Sziget Festival to dziewięć scen, na których przez tydzień gra muzyka. Brzmi jak przepis na życiową przygodę? Na to również się zanosi! Podczas wyjazdu Mattia i Elie z zespołu BEMY skomponują utwór inspirowany przeżytymi emocjami, do którego powstanie teledysk, będący zapisem wspomnień z wyjazdu. Ich twórczość, określana jako pop z elementami indie rocka, to kwintesencja doskonałej zabawy i beztroskiego klimatu letnich festiwali. Rodzina hoteli ibis już po raz kolejny będzie obecna na Sziget Festival – posiada tam również swoją scenę. W tym roku, w ramach kampanii „Get to Sziget”, zachęca wszystkich do startu w konkursie i wzięcia udziału w wielkiej, muzycznej przygodzie.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie: www.ibis.com/gettosziget