Hi Belgium Pass w ofercie Brussels Airlines

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wystarczy 149 euro, by z dowolonego miejsca w Europie dolecieć liniami Brussels Airlines do Belgi, korzystać z darmowych pociągów oraz uzyskać vouchery na darmowe atrakcje w dwóch wybranych belgijskich miastach.

Belgia, choć niewielka, bo zajmująca powierzchnię 31 tysięcy kilometrów kwadratowych, jest bardzo ciekawą destynacją, szczególnie na tzw. City break. Atrakcyjne są zarówno Bruksela, Antwerpia, Mechelen czy Brugia.

W ramach oferty Brussels Airlines za 149 euro otrzymujemy powrotny bilet z dowolnego miejsca w Europie liniami Brusells Airlines do wybranego belgijskiego miasta. Oprócz tego możemy do woli korzystać ze wszystkich przejazdów belgijska koleją (oprócz high speed trains) w drugiej klasie oraz wstępy do wielu atrkacji w belgijskich miastach. Choćby w Brukseli to szeroki wachlarz muzeów oraz wstęp do unikalnego baru “Sip this beer” w centrum belgijskiej stolicy, gdzie będziemy mieli okazję zdegustować słynne belgijskie marki.

W Antwerpii będziemy mogli zwiedzić Muzeum Mayer van den Bergha i zachwycić się belgijska architekturą, szczególnie dworcem kolejowym i Port House. Oraz odwiedzić słynny browar De Koninck. W Brugii warto z kolei zwiedzić wpisane na listę UNESCO historyczne centrum miasta oraz słynny browar Brewery Bourgogne des Flandres. W Ostendzie z kolei czekać na nas będę piekne piaszczyste plaże.

Żeby skorzystać z Hi Belgium Pass wystarczy wybrać sobie któryś z weekendów (jest on zdecydowanie dłuższy od standradowego, trwa od czwartku do wtorku), wybrać dwa miasta, które zechcemy odwiedzić (przyloty odbywają się zawsze do Brukseli). Na lotnisku odbierzemy przyssługujące nam vouchery i możemy… ruszać w drogę!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ