Jeszcze więcej słonecznych kierunków w letniej ofercie Air France

, Data publikacji:

Francuskie linie lotnicze Air France ogłosiły uruchomienie pięciu nowych tras sezonowych. W ofercie pojawią się trzy greckie kierunki: Saloniki (trzy razy w tygodniu), Santorini (jeden raz w tygodniu) i Mykonos (dwa razy w tygodniu).

Santorini to jedna z najpiękniejszych wysp świata i prawdziwa wizytówka Grecji. Mykonos – urokliwa wyspa w archipelagu Cyklad, słynąca z życia nocnego, romantycznych plaż i białych domów kaskadowo rozlokowanych na wzgórzach. Z kolei Saloniki to drugie co do wielkości, tętniące życiem greckie miasto, gdzie krzyżują się dawne ślady kultury greckiej i bizantyjskiej. To również baza wypadowa do zwiedzania północnej Grecji, która skrywa Meteory i górę Olimp.

Ponadto Air France poleci na tunezyjską wyspę Dżerba (cztery razy w tygodniu). Do wszystkich wspomnianych nowych destynacji loty będą się odbywały tylko w szczycie sezonu wakacyjnego – między 13 lipca a 30 sierpnia 2020 z wylotem z lotniska Charles’a
de Gaulle’a w Paryżu.

Tego lata klienci Air France będą mogli korzystać też z nowej trasy regionalnej we Francji pomiędzy Brestem (Bretania) a Calvi (Korsyka). Połączenie będzie do dyspozycji podróżnych od 20 czerwca do 26 września 2020. Łącznie w sezonie letnim samoloty Air France wyruszą w 16 nowych tras. Wśród nich jest długo oczekiwane połączenie między Krakowem a Paryżem, którego inauguracja odbędzie się 29 marca 2020. Loty będą odbywały się codziennie.