Nowa marka Radisson Individuals na rynku

Autor tekstu: , Data publikacji:

Radisson Hotel Group ogłasza wprowadzenie nowej marki: Radisson Individuals. Radisson Individuals to marka konwersji, która oferuje niezależnym hotelom i lokalnym, regionalnym sieciom możliwość bycia częścią globalnej platformy Radisson Hotel Group, czerpania korzyści z międzynarodowej świadomości i doświadczenia Grupy z możliwością zachowania własnej wyjątkowości i tożsamości.

Hotele Radisson Individuals są wybierane ze względu na ich własne cechy i wyjatkowość, oferując gościom możliwość odkrywania nowych lokalizacji na całym świecie, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego standardu jakości sieci Radisson Hotel Group oraz gościnności usług, którym prześwieca hasło „Yes I Can!” w połączeniu z lokalnymi smakami i osobowością hoteli członkowskich.

– Wprowadzenie Radisson Individuals to kolejny kamień milowy w naszym ambitnym pięcioletnim planie transformacji, aby zostać uznaną za jedną z trzech najlepszych marek hotelowych na świecie i marką wybieraną przez właścicieli, gości i najbardziej utalentowanych pracowników. Stworzyliśmy Radisson Individuals w odpowiedzi na zmieniające się wymagania nowoczesnego rynku zarówno dla właścicieli hoteli, jak i gości. Dołączenie do Radisson Individuals jest idealnym pierwszym krokiem dla indywidualnych hoteli z dobrymi ocenami usług, które chcą pozostać niezależne lub rozważają przejście na jedną z naszych odnoszących sukcesy marek podstawowych, a także silną propozycję dla lokalnych, regionalnych marek hotelowych, które chcą zbadać dodatkowe kanały dystrybucji i / lub opcje co-brandingu – tłumaczy Federico J. González, CEO Radisson Hotel Group.

Radisson Individuals stanowi wyjątkową okazję dla hoteli, aby zwiększyć swoją widoczność, pielęgnować zaufanie klientów i dotrzeć do szerszej publiczności za pośrednictwem wielu kanałów dystrybucji i globalnej struktury sprzedaży. Hotele te skorzystają na sile kontraktowej, która pochodzi z marki, której zaufały miliony gości na całym świecie. Hotele będą korzystać z zintegrowanych platform informatycznych i platform przychodów, a także z kompleksowych systemów operacyjnych zapewniających wysokie marże GOP.

Hotele, które chcą dołączyć do Radisson Individuals, zostaną poddani ocenie zgodności koncentrującej się na czterech kluczowych parametrach: zgodności z zasadami BHP SGS, indeksie online ocenianym na podstawie ich GRI, zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz możliwości podłączenia do głównych systemów operacyjnych Grupy. Hotele Radisson Individuals będą musiały przejść szkolenia w zakresie filozofii grupy „Yes I Can!” i osiągnąć ponad 80% wynik GRI, co zapewni gościom wysokie standardy jakości obsługi.
Warszawa/ Bruksela, 20 października 2020

Wiele hoteli dołączyło już do Radisson Individuals zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Azji oraz wiele hoteli jest w trakcie zaawansowanych negocjacji we Włoszech, Niemczech, Rosji i nie tylko.

– Radisson Individuals oferują właścicielom niezbędną elastyczność, aby kształtować ich przyszłość i zapewnić sobie sukces, dołączając do Radisson Hotel Group. Jest to wyjątkowe podejście, w którym każdy zrzeszony hotel mierzy sukces i standardy w oparciu o oceny online gości. Mówiąc najprościej, jest to marka hoteli z udokumentowaną historią zadowolonych gości – dodaje Elie Younes, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. Rozwoju w Radisson Hotel Group.

Radisson Hotel Group podpisał umowę z dziesięcioma nowymi hotelami w regionie EMEA w III kwartale 2020 roku w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Ukrainie, Egipcie i Nigerii. Nowe kontrakty opierają się na startegii x15, która została ogłoszona w drugim kwartale 2020 roku i potwierdza zaangażowanie Grupy na rzecz właścicieli, pracowników, gości i partnerów, a także ambitny pięcioletni plan rozwoju. Radisson Hotel Group nadal rozwija swoją nową architekturę marki i jeszcze bardziej wzmacnia swoją obecność w regionie EMEA.

Nowe otwarcia obejmują:

• Henrietta House, członek Radisson Individuals, Bath, Wielka Brytania (otwarcie 2020)
• Hotel River House, członek Radisson Individuals, Inverness, Wielka Brytania (otwarcie 2021) • Radisson Blu Hotel, Sheffield, Wielka Brytania (otwarcie 2023)
• Radisson Residences, Baden Württemberg, Niemcy (otwarcie w 2023 roku)
• Radisson Hotel Florence, Włochy (otwarcie 2021)
• Radisson Collection Hotel, Wenecja, Włochy (otwarcie 2021)
• Radisson Hotel, Odessa, Ukraina (otwarcie 2021)
• Radisson Hotel, Abudża, Nigeria (otwarcie 2022)
• Radisson Blu Residences, Mekka w Królestwie Arabii Saudyjskiej (otwarcie 2022)

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji