Pierwsze hotele iBis Styles w Budapeszcie

Autor tekstu: , Data publikacji:

ibis Styles Budapest Center oraz ibis Styles Budapest City – to dwa obiekty należącego do Accoru hotelowego brandu, które pojawiły się po raz pierwszy na hotelowej mapie Budapesztu.

Ibis Styles to marka, która łączy unikalny design z nowoczesnością, prostotą i komfortem. Hotele sieci stanowią dobre rozwiązanie dla osób poszukujących urozmaicenia, ceniących oryginalny design oraz przystępne ceny. Każdy z obiektów charakteryzuje się niepowtarzalnym wystrojem wnętrz. Tematem przewodnim ibis Styles Budapest Center są pierwsze gry komputerowe, ich historia i design. W drugim obiekcie, ibis Styles Budapest City, dominują motywy związane z rowerami. Tematyka ta pojawia się w pokojach, holu i lobby.

Hotel ibis Styles Budapest City usytuowany jest w centrum stolicy Węgier. Atrakcyjności dodaje mu lokalizacja nad brzegiem Dunaju, a także widok na Zamek Królewski. Goście mają tutaj wygodny dostęp zarówno do handlowej, jak i historycznej części miasta. Hotel idealnie wkomponował się w panujący w Budapeszcie trend – mieszkańcy miasta coraz chętniej przemieszczają się rowerami. Wnętrza hotelu zostały zainspirowane pasją do „dwóch kółek”. Specjalnie zaprojektowane meble oraz żywe kolory tworzą atmosferę zachęcającą do ekscytujących wypraw rowerowych. Gości otaczają motywy nawiązujące do jednośladów. Na ścianach wiszą koła od rowerów, a oparcia od barowych krzeseł to kierownice. W okolicy hotelu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, takie jak Pałac Sztuki, Teatr Narodowy, Muzeum Ludwiga oraz wiele galerii, kościołów i  zabytkowych budynków. ibis Styles Budapest City dysponuje 130 nowoczesnymi pokojami, z czego aż 76 posiada widok na Dunaj.

Hotel ibis Styles Budapest Center, podobnie jak ibis Styles Budapest City, mieści się w samym centrum miasta. Obiekt zaprojektowany został na wzór lunaparku. Wystrój wnętrz wprowadza gości w świat gier. Każdy poczuje się tutaj jak w latach młodości i przywoła wspomnienia z dzieciństwa. Na ścianach znajdują się kolorowe motywy nawiązujące do pierwszych gier komputerowych z lat 80. Na korytarzu można zagrać w klasy. Idealna lokalizacja hotelu, blisko najważniejszych atrakcji turystycznych oraz dworca kolejowego sprawia, że jest to idealne miejsce na nocleg zarówno dla gości podróżujących prywatnie, jak i służbowo. Obiekt oferuje 130 wygodnych pokoi. Dostępne jest WiFi.

Ibis Styles to dynamiczna, zaskakująca marka, która z pewnością przypadnie do gustu naszym gościom. W 2016 roku w Polsce i Europie Wschodniej planujemy otwarcia kolejnych hoteli tej marki. Chcemy być liderem na rynku, dbając o komfort i satysfakcję naszych gości – mówi Joanna Świerkosz, VP Marketing, Quality and Loyality w Polsce i Europie Wschodniej.