United Airlines wprowadza zestawy podróżnika

Autor tekstu: , Data publikacji:

Amerykański przewoźnik linie lotnicze United Airlines wprowadzają zestawy mające na celu podniesienie komfortu podróży. W metalowych puszkach klienci linii otrzymają między innymi pastę do zębów, grzebień czy zatyczki do uszu.

Z myślą o maksymalnym komforcie podróżnych korzystających z usług linii United Airlines przewoźnik zamówił specjalne puszki zwane pakietami podróżnika. Wewnątrz metalowego pudełka, które otrzyma bezpłatnie każdy pasażer podróżujący w klasach pierwszej i biznesowej znajdują się akcesoria takie jak produkty do pielęgnacji skóry, skarpetki, maski na oczy, zatyczki do uszu, pasta i szczoteczka do zębów, a także grzebienie, długopisy i mokre chusteczki. Linie United Airlines nie ujawniły jak duża jest pula zamówionych przez nie zestawów podróżnika. Wiadomo jednak, że promocja ma potrwać w założeniu do końca marca lub do wyczerpania zapasów.

Zestawy podróżnika zapakowane są w metalowe, prostokątne puszki o wymiarach 20x10x3cm. W sumie w puli przewoźnika znajduje się osiem rodzajów pojemników, z czego każda puszka ozdobiona jest panoramą innego światowego miasta. Na wieczkach puszek umieszczone zostały panoramy Londynu, Frankfurtu, Tokio, Pekinu, Sydney, Rio de Janeiro, Dubaju i Honolulu.

Pakiety podróżnika to nie jedyna nowość wprowadzona w ostatnim czasie przez amerykańskie linie lotnicze. Przypomnijmy, że w ubiegłym miesiącu United Airlines oddały do użytku podróżnych specjalną aplikację mobilną za pośrednictwem, której klienci linii mogą gromadzić punkty w programie lojalnościowym Mileage Plus czy dokonywać nimi płatności w punktach handlowych posiadających umowę partnerską z United Airlines.