„Piękne niebo” w Kopenhadze

Autor tekstu: , Data publikacji:

812 - pokojowy hotel marki AC Hotels w Kopenhadze został otwarty dla gości. Zarządem nieruchomością na podstawie zawartej umowy franczyzowej zajmie się firma BC Hospitality Group.

AC Hotel Bella Sky – tak brzmi pełna nazwa nowo otwartego obiektu hotelarskiego w Kopenhadze. Składający się z 812 pokoi hotel oferuje swoim gościom nowoczesne wnętrza połączone z klasycznymi elementami stylu skandynawskiego, które stanowią znak rozpoznawczy marki na świecie. Dodatkowo dogodna lokalizacja Bella Sky (10 minut jazdy z centrum miasta) sprawia z kolei, że duński hotel jest idealnym miejscem dla każdego, kto przyjeżdża do Kopenhagi w celach służbowych – informuje portal e-hotelarz.pl.

Nowoczesny styl hotelu widoczny jest na każdym kroku. Sporą atrakcją są zainstalowane w pokojach panoramiczne okna, przez, które rozpościera się zapierający dech widok na całe miasto. Ciekawe rozwiązania architektoniczne to jednak nie wszystko. Poza tym hotel oferuje swoim gościom duże składające się z 48 sal zaplecze konferencyjne w pełni wyposażone w najnowsze rozwiązania z branży IT, a także dostęp do centrum konferencyjnego Bella Center, które jednorazowo przyjmie maksymalnie aż 30tyś. gości. Jednocześnie w całym obiekcie dostępna jest technologia szybkiego, bezprzewodowego Internetu.

Nowo otwarty obiekt w stolicy Danii jest czwartym na świecie obiektem hotelarskiej sieci AC Hotels, która jest spółką zależną marki Marriott International. Poza Bella Sky w portfelu grupy znajdują się także hotele w Nowym Orleanie, Stambule i Walencji.