Wakacje dla wymagających. Na czym polega ich wyjątkowość?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Żyjesz w szaleńczym tempie, a na Twojej głowie spoczywa mnóstwo obowiązków? Zaczynasz marzyć, aby doba, zamiast dwudziestu czterech, miała trzydzieści godzin? Czas zwolnić i oderwać się od wyzwań codzienności. Zafunduj sobie urlop marzeń i wyrusz na luksusowe wakacje, w czasie których przekonasz się, czym naprawdę jest prawdziwy wypoczynek. Co czeka na Ciebie podczas takiej wycieczki? Zobacz!

Luksusowe wakacje, czyli jakie?

Podróżowanie przestało być dostępne wyłącznie dla wybranych. W świat może wyruszyć każdy. Jednak już to, jak będą przebiegać wakacje i jakie doświadczenia po sobie pozostawią, to kwestia standardu wypoczynku, na który się zdecydujesz. Coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć luksusowe podróże. Ich organizacją zajmują się wyspecjalizowane ekskluzywne biura podróży. Ich klienci zyskują dostęp do tego co najlepsze i najbardziej unikalne.

Dziś ekskluzywne wczasy to m.in.:

 • luksusowe hotele – o spektakularnej lokalizacji, jak np. Vila Vita Parc na portugalskiej Maderze, ponadprzeciętnej obsłudze, kameralnej atmosferze i ekskluzywnym wyposażeniu,
 • wakacje szyte na miarę – oferta jest przygotowywana dla każdego klienta indywidualnie – zarówno pod względem programu podróży, jak również terminów wyruszenia w drodze,
 • nietuzinkowe atrakcje, dostępne dla nielicznych – dobry przykład to przejazd legendarnym pociągiem Maharaja Express czy luksusowy rejs po Amazonce, a także sky safari w Afryce,
 • kompleksowa opieka – włącznie z usługami concierge oraz prywatnym transportem z i na lotnisko, a także pomiędzy lokacjami.
 • To forma podróży, które sprawia, że uczestnik wyprawy może się skoncentrować na doświadczeniach związanych z odwiedzaniem wyjątkowych miejsc, bez martwienia się o typowe uciążliwości.

Gdzie można pojechać na luksusowe wakacje dla wymagających?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: gdziekolwiek zapragniesz. Luksusowe biura podróży takie jak In Style Travel zorganizują dla Ciebie wymarzoną wyprawę. Jej celem może być np.:

 • ekskluzywny kurort na Mauritiusie, taki jak Lux Grand Gaube, który jest niczym tropikalny raj,
 • hotel na słynnej wyspie palmowej w Dubaj (lub oaza na pustyni!),
 • ekskluzywny kurort w otoczeniu afrykańskiego buszu – np. Kifaru House w Kenii, z którego wyruszysz na sky safari,
 • kameralny hotel butikowy w pałacowym stylu w Wenecji (np. słynny Gritti Palace).

  Możliwości są nieskończone. Wystarczy po nie sięgnąć!