Wizz Air odleciał z lotniska Chopina do Ejlatu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczęła operacje na nowej międzynarodowej trasie niskokosztowej z Lotniska Chopina w Warszawie do Ejlat w Izraelu. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: we wtorki i w soboty.

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2004 roku, linia rozwija swoją ofertę z Warszawy, która obecnie zawiera 48 tras do 24 krajów. W 2015 roku Wizz Air przewiózł ponad 1,5 mln pasażerów na trasach z i do Warszawy.
Pierwszy lot do Ejlat odbył się 10 grudnia z Warszawy. Ejlat jest drugą destynacją w siatce niskokosztowych połączeń WIZZ z Warszawy. Nowe połączenie pomiędzy Warszawą a drugą destynacją WIZZ w Izraelu, umożliwia niskokosztowe podróże na trasie, która dotychczas była dostępna jedynie w ofercie regularnych linii lotniczych. Bilety na najnowsze połączenie z Warszawy są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny zaczynają się od 109 złotych w jedną stronę.

– Z ogromną radością otwieramy kolejny atrakcyjny kierunek z Polski. WIZZ od teraz będzie łączyć Warszawę i Ejlat w Izraelu i jesteśmy przekonani, że nowa oferta zostanie doceniona przez naszych klientów, którzy będą mogli cieszyć się niskokosztowymi podróżami do popularnego wakacyjnego kierunku przez cały rok – skomentował otwarcie nowego połączenia Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji