Wizz Air z nowymi trasami z Gdańska do Grecji

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air  uruchomił loty z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Grecji. Połączenia do Heraklionu, Mykonos i Santorini w wakacyjnej ofercie Wizz Air z Gdańska odbywają się dwa razy w tygodniu.

Grecja od wielu lat jest ulubionym kierunkiem wakacyjnym Polaków. Krystalicznie czysta woda, piękne plaże, zorba, słonce oraz kuchnia śródziemnomorska zachwyci każdego. W wakacyjnej ofercie WIZZ z Gdańska pasażerowie mają możliwość wyboru między pełną letnich atrakcji Kretą, magicznym Mykonos i urokliwą wyspą Santorini.

Wizz Air zapewnia, że jego klienci mogą bez obaw dokonywać rezerwacji. Aby zachować spokój, pasażerowie mogą rezerwować bilety wraz z pakietem ubezpieczenia podróżnego linii, który obejmuje ubezpieczenie COVID-19* i Wizz Flex. Dzięki WIZZ Flex, pasażerowie mogą bezpłatnie odwołać swój lot do 3 godzin przed wylotem i natychmiast otrzymać 100% kwoty rezerwacji w punktach WIZZ.

Ponadto pasażerowie mogą korzystać z interaktywnej mapy planowania podróży, aby sprawdzić działające trasy i obowiązujące wytyczne dotyczące podróży do poszczególnych miejsc. Mapa oznaczona kolorami jest codziennie aktualizowana i przenosi użytkowników na stronę z informacjami o podróżach dla danego kraju, na której znajdują się odnośniki do witryn lokalnych władz, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie obowiązkowe formularze , które należy wypełnić przed podróżą.

Nowe trasy Wizz Air z Gdańska:

GDAŃSK – HERAKLION
środa, niedziela
GDAŃSK – MYKONOS
wtorek, sobota
GDAŃSK – SANTORINI
poniedziałek, piątek

– Cieszymy się, że dzięki Wizz pasażerowie z Gdańska mają możliwość spędzenia tegorocznych wakacji na jednej z greckich wysp. Kreta, Mykonos i Santorini położone w basenie Morza Śródziemnego oferują piaszczyste plaże, wyśmienitą kuchnię i niezapomniane krajobrazy – mówi Paulina Gosk,manager ds.komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.