Tani Norwegian poleci do Ameryki

Autor tekstu: , Data publikacji:

Kolejna przymiarka tanich linii w lotach transkontynentalnych. Przyszłą wiosną Norwegian uruchomi tanie połączenia do Los Angeles, San Francisco i Orlando.

Samoloty, które będą obsługiwać nowe trasy norweskiego przewoźnika to Boeingi 787 Dreamliner. Także na wiosnę na zostac uruchomione połączenie między Kopenhagą a Nowym Jorkiem. – Największy ruch pasażerski odbywa się między Stanami a Europą. Dlatego uruchomimy połączenia w dobrym standardzie, ale niskiej cenie – komentuje szef linii Norwegian Bjørn Kjos.

Jak donosi portal breakingtravelnews.com, żadna inna linia lotnicza nie oferuje bezpośrednich lotów z Oslo do Los Angeles, San Francisco i Orlando, ze Sztokholmu do do Los Angeles i z Kopenhagi do Los Ageles. Nowe interkontynentalne destynacje Norwegian mają wpisać się w siatkę europejskich połączeń taniej linii – bilety kupione np. z Warszawy do Oslo mają być łączone z kierunkami amerykańskimi na jednym bilecie.

To nie pierwsza inicjatywa linii Norwegian w lotach międzykontynentalnych. Przewoźnik juz ma swojej siatce połączenia ze Skandynawii do Nowego Jorku i pięć razy w tygodnia lata też do do Bangkoku. W Listopadzie ruszą też rejsy z Oslo, Sztokholmu i Kopenhagi do Fort Lauderdale na Florydzie.

Wybierasz się liniami Norwegian? Sprawdź tanie bilety lotnicze na www.centrumlotow.pl! >>