Wizz Air ogłasza przekazanie czwartego samolotu do bazy w Gdańsku

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air, największa nisko kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła rozbudowę bazy w Gdańsku o czwarty samolot Airbus A320.

Ma on rozpocząć pierwsze loty z Gdańska od marca 2013. Dodatkowym elementem świadczącym o wzmocnieniu współpracy przewoźnika z lotniskiem jest wspólne świętowanie przewiezienia 6-milionowego pasażera Wizz Air z Gdańska.

Wizz Air oferuje obecnie 23 nisko kosztowe połączenia z Gdańska. Dzięki pojawieniu się nowego samolotu, liczba połączeń jeszcze wzrośnie. Jednocześnie zwiększy się także częstotliwość lotów przewoźnika na 7 międzynarodowych trasach. Co więcej, niedawno ogłoszono nowe połączenia Wizz Air z Gdańska do Alesund w Norwegi.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej w Gdańsku, Wizz Air ogłosił także współpracę z portalem Infoski, w tym sezonie narciarskim. Infoski oferuje wspaniałe zimowe wyjazdy w Alpy i Pireneje, korzystając z nisko kosztowych połączeń Wizz Air. Tygodniowe wypady do kurortów narciarskich dostępne są w cenie już od 1490 złotych – cena zawiera zakwaterowanie, bilet lotniczy (z nadanym sprzętem sportowym), transfer do miejsca zakwaterowania, karnety i ubezpieczenie. Oferty są dostępne na stronie www.infoski.pl .

Większa częstotliwość połączeń na 7 trasach

Wizz Air z Gdańska w 2013 roku

 

Do/z:
Ilość lotów tygodniowo
Alesund
3
Bergen
5
Haugesund
3
Londyn Luton
14
Malmo
5
Oslo Torp
7
Trondheim
3