Wizz Air przychodzi z pomocą poszkodowanym pasażerom Aerosvit w Warszawie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air Ukraine, ukraińskie nisko-kosztowe i nisko-taryfowe linie lotnicze, uruchomiły „taryfy ratunkowe” za 349 UAH (+koszty rezerwacji) dla pasażerów poszkodowanych w związku z odwołanymi lotami linii Aerosvit na trasie Warszawa - Kijów.

Pasażerowie, posiadający rezerwacje na odwołane loty Aerosvit między Warszawą a Kijowem, mogą rezerwować poprzez Call Center Wizz Air loty z Wizz Air’em z Katowic do Kijowa.

Podczas podróży muszą oni mieć ze sobą oryginalną rezerwację Aerosvit. Wizz Air wprowadza te unikalne „taryfy ratunkowe” za 349 UAH (+ koszty rezerwacji), aby zminimalizować utrudnienia, jakie dotknęły pasażerów w związku z odwołanymi lotami, a także w związku z okresem świątecznym na Ukrainie. Wizz Air będzie honorować te specjalne taryfy dla wszystkich pasażerów Aerosvit na trasie Warszawa – Kijów, którzy napotkają jakiekolwiek problemy z przelotami w okresie świątecznym. Ponieważ ilość biletów w puli ratunkowej jest zależna od ilości dostępnych miejsc, pasażerowie proszeni są o dokonywanie rezerwacji jak najszybciej.

– Wizz Air rozumie problem poszkodowanych pasażerów ze znalezieniem podczas Świąt na Ukrainie alternatywnych połączeń dla odwołanych dziś lotów Aerosvit. W tej chwili oferujemy ratunkowe taryfy od 349 UAH (plus koszty rezerwacji) na trasie Wizz Air między Katowicami a Kijowem i mamy nadzieję, że pomoże to zminimalizować niedogodności, jakie spotkały pasażerów. Rezerwacje mogę być dokonywane za pośrednictwem naszego Call Center do 12 stycznia, a korzystając z ratunkowych lotów Wizz Air pasażer musi przynieść na lotnisko oryginalną rezerwację Aerosvit. Mamy nadzieję, że przewieziemy tylu pasażerów do domu i ich rodzin, ile będzie potrzeba, powiedział Akos Bus, Dyrektor Generalny Wizz Air Ukraine.

Pasażerowie Aerosvit poszkodowani w związku z odwołanymi lotami mogę dzwonić na Call Center Wizz Air w Polsce na numer  0703 60 39 93 lub na Ukrainie na numer  044-206-4-888, aby skorzystać z ratunkowych taryf Wizz Air. Miejsca są uzależnione od dostępności, a lot musi zostać zarezerwowany do 12 stycznia 2013 r. Koszt rezerwacji wynosi 92 UAH.