Wschodnia Europa z Austrian Airlines

Autor tekstu: , Data publikacji:

130 miast w 55 krajach na całym świecie. Austriacki przewoźnik specjalizuje się zwłaszcza w połączeniach do Europy Wschodniej, oferując pasażerom bardzo szeroką siatkę połączeń. Samoloty Austrian Airlines latają do 43 miast w tym regionie, w tym do czterech miast w Rosji (Moskwa, St. Petersburg, Krasnodar i Rostów).

Bogatą ofertę mają także połączenia do St. Peterburga i Chisinau (Mołdawia) oraz możliwość podróży dwa razy w tygodniu do Koszyc (Słowacja) i raz w tygodniu do Erewania w Armenii, Sibiu w Rumunii i Skopje w Macedonii. Dzięki wprowadzeniu w letnim rozkładzie rejsów dodatkowych połączeń do miast Europy Wschodniej oraz uruchomieniu nowego połączenia do Chicago, Austrian Airlines utrzymuje swoją pozycję ważnego w Europie przewoźnika łaczącego Wschód z Zachodem.

W  tym roku w ofercie wakacyjnej Austrian Airlines pojawią się dodatkowe rejsy do znanych miejscowości wypoczynkowych takich jak Palermo na Sycylii, Palma na Majorce czy Chios w Grecji. Oferując połączenia do 21 miast w Grecji, Austrian Airlines jest niekwestionowanym liderem na tym rynku.

Podróżując Klasą Ekonomiczną Austrian Airlines mamy możliwość skorzystania z wyjątkowych usług, takich jak podczas podróży Klasą Biznes. Na przykład jeśli przed odlotem samolotu chcemy w spokoju odpocząć lub pracować, na lotnisku w Wiedniu można wykupić wstęp do ekskluzywnego saloniku. Jeśli chcemy sprawić bliskiej osobie niespodziankę w czasie rejsu – warto podczas odprawy przez internet zamówić przygotowywany na pokładzie elegancki, trzydaniowy posiłek. Za niewielką opłatą można też zarezerwować wygodne miejsce, z większą przestrzenią na nogi.

Nawet po wyjściu z samolotu karta pokładowa Austrian Airlines jest niezwykle cenna. Od partnerów linii na całym świecie otrzymamy wiele zniżek, rabatów oraz bezpłatnych ofert – wystarczy pokazać kartę pokładową z numerem rejsu Austrian Airlines.