Nowości ze stoczni Azimut Yacht

, Data publikacji:

Nabycie wymarzonej łodzi jest niemałym wyzwaniem, szczególnie jeżeli przymierzamy się do kupna pierwszej jednostki w życiu. Szczęśliwie opierając się na wiedzy, doświadczeniu oraz co najważniejsze pasji specjalistów Power Boats Poland możemy mieć pewność, że wybrana łódź nie tylko spełni nasze oczekiwania, ale zagwarantuje też masę niezapomnianych przeżyć.

Bogata oferta

W ofercie dystrybutora odnajdziemy jedynie jednostki wyprodukowane przez światowej klasy stocznie funkcjonujące na globalnym rynku od dziesięcioleci i znane ze względu na najwyższą jakość wykonania jednostek. W ofercie odnaleźć można m.in. modele wyprodukowane przez stocznie Beneteau, Sea Ray, Benetti, Cobalt Boats, czy też renomowanej Azimut Yachts.

Co ważne, Power Boats jest oficjalnym dystrybutorem łodzi marki. Azimut Yachts. Decydując się na zakup u dystrybutora możemy liczyć nie tylko na najwyższą jakość oferowanego sprzętu, ale również na profesjonalne doradztwo związane z zakupem, użytkowaniem oraz zachowaniem dobrego stanu technicznego jednostki.

Różnorodne łodzie od Azimut Yachts

Stocznia funkcjonuje na rynku od kilkudziesięciu lat oferując jednostki o niezrównanej estetyce, funkcjonalności oraz komforcie użytkowania. Łodzie od tego producenta są doskonałym wyborem dla osób, które oprócz jakości wykonania cenią przedsiębiorstwa dbające o środowisko naturalne. W tym wypadku stocznia Azimut Yachts jest jednym ze światowych liderów działających na rzecz zmniejszenia wpływu zarówno produkcji, jak i użytkowania jednostek na środowisko naturalne.

Jednym z udostępnionych do sprzedaży modeli jest innowacyjny projekt kompaktowej jednostki Atlantis 34. Mimo niewielkich rozmiarów na jednostce odnajdziemy m.in. pełnowymiarową łazienkę, przestrzeń do snu dla 4 osób, doborze uposażoną kuchnię, czy też komfortowy i obszerny główny pokład. Oprócz wymienionego uposażenia możemy liczyć na różnorodne rozwiązania uwidaczniające połączenie sportowej sylwetki z unikatowym poziomem funkcjonalności.

Innym będącym w sprzedaży wyjątkowym modelem wyprodukowanym przez stocznię Azimut Yachts jest niemalże 17 metrowa jednostka Magellano 53. Model niezwykle uniwersalny przeznaczony do użytkowania niemalże w każdych warunkach morskich. Jest to możliwe m.in. poprzez stworzenie kadłuba opartego na linii trawlerów. Jednostką zachwycą się osoby, które doceniają doskonałe i maksymalne wykorzystanie przestrzeni na statku, dzięki czemu kabiny odznaczają się ponadprzeciętną przestronnością. Jednym z wielu atutów Magellano 53 jest świetny projekt wykorzystujący w najlepszy możliwy sposób naturalne światło słoneczne.

Wszystkie łodzie ze stoczni Azimut Yachts znaleźć możecie w naszej ofercie: http://www.powerboats.pl/modele/azimut-yachts.
Kontakt: Power Boats, tel.: +48 22 774 88 9

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org