Prawie komplet na zawody Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

, Data publikacji:

Niecałe dwie doby wystarczyły, by zapełniła się lista startowa pań, które wezmą udział w tegorocznej, jubileuszowej edycji Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

W niecałe dwa dni zgłosiła się setka pań. Właśnie tyle wynosi organizacyjny limit. W związku z tym zapisy zostają skrócone do 30 kwietnia. O kwalifikacji do turnieju decyduje handicap i kolejność zgłoszeń.

Zawody, o pierwszej kategorii rankingowej, to dwa dni sportowych emocji w międzynarodowym gronie. W tym roku panie zawalczą o specjalnie zaprojektowane przez firmę YES puchary, nagrody od Deutsche Banku, a także o wyjątkową 9-litrową (sprowadzaną wyłącznie na turniej) butelkę szampana Perrier-Jouët. Turniej rozegrany zostanie na 36. dołkach w formacie strokeplay brutto oraz stableford netto 3/4 HCP, a towarzyszyć mu będą konkursy dodatkowe – longest drive i nearest to the pin.

Uczestniczki gościć będzie bowiem pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut. W pakiecie startowym obejmującym trzydniowy pobyt uczestniczki znajdą m.in. pełne wyżywienie, ekskluzywny welcome pack, nie będą musiały się także martwić o transfer na pole golfowe. W ubiegłym roku do walki o puchar 9. edycji stanęło ponad sto zawodniczek. Najlepsza na polu Sand Valley G&CC koło Elbląga (tam odbywały się trzy poprzednie edycje) okazała się 16-letnia Julia Korus.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji