Wygraj podróż marzeń z KLM

Autor tekstu: , Data publikacji:

Chcesz wygrać podróż marzeń? Spróbuj sił w inicjatywie blogerów podróżniczych i linii lotniczej KLM. I poleć w najdalsze zakątki świata, tam, gdzie lata KLM.

Wystartował konkurs na podróż marzeń, do którego zapraszają znani blogerzy podróżniczy i linie lotnicze KLM.
Każdy ma własny pomysł na zwiedzanie świata i ilu podróżników – tyle inspiracji, sposobów i powodów, aby „tam” jechać. Aby skoczyć na bungee, aby spróbować sushi w oryginale, aby wjechać na sam szczyt najwyższego budynku na świecie, aby spędzić noc pod namiotem na pustyni…
Do poszukiwania własnego motywu, aby ruszyć w świat ma nas zainspirować sześć popularnych blogów podróżniczych w Polsce.

ZOBACZ WIDEO

Akcja ma zachęcać do spełniania marzeń o podróżach – w różnych kierunkach i różny sposób. Wędrowne Motyle, Los Wieheros, Rodzina Bez Granic, Życie Jest Piękne, The Adamant Wanderer i Łukasz Kędzierski wyruszyli niebieskimi samolotami KLM w sześć stron świata. Chcieli pokazać różne kraje, oczami bardzo różnych podróżników, mających różne potrzeby A oto ich pomysły:

Peru
Michał z bloga Życiejestpiękne.eu od długiego czasu marzył o Ameryce Południowej. Ruszył do Peru, aby pokazać ten kraj z mało znanej perspektywy – terenów pustynnych
Tajlandia
Pyszna, słoneczna i przyjazna Tajlandia była na liście marzeń RodzinyBezGranic.pl. Wzięli namiot i ruszyli poza utartym szlakiem.
Kuba
Kuba to miejsce dla miłośników kolonialnej, niepowtarzalnej architektury. Poleciały tam Wędrowne Motyle – Ania i Marcin, którzy są autorami bloga gdziewyjechac.pl, aby pokazać prawdziwą magię tego miejsca.
RPA
To wymarzone miejsce Andrzeja i Alicji z bloga LosWiaheros.pl. Oni znają się na outdoorze i dzikiej naturze jak mało kto!
Mauritius
Poza słońcem, idealnymi plażami i egzotyczną przyrodą charakteryzuje się niezwykłą kuchnią. Smaki tej niewielkiej wyspy Oceanu Indyjskiego odkrywała Ula z bloga adamantwanderer.com.
Korea Południowa
Wielkie metropolie i nowoczesna architektura to marzenie dla fotografa. Do super nowoczesnego Seulu pojechał Łukasz – autor bloga lkedzierski.com

Co zrobić, by wygrać w konkursie?
1. Odwiedź stronę konkursową www.bloceania.pl/podrozemarzenklm, gdzie znajdziesz linki do relacji z podróży marzeń na sześciu blogach podróżniczych.
2. W każdym wpisie jest ukryte tajne hasło. Znajdź je, zbierz wszystkie hasła z blogów i wpisz do formularza konkursowego.
3. Następnie opisz, dokąd chciałbyś polecieć, na jak długo, z kim i jak miałaby wyglądać Twoja podróż marzeń.

Można wygrać lot w dowolne miejsce na świecie, gdzie latają linie KLM. Aktualnie oferta lotów KLM liczy 217 miast w blisko 100 krajach na całym świecie. W podróż KLM można udać się wylatując z trzech miast w Polsce – z Warszawy, Krakowa i Gdańska.

Głównym celem kampanii z influencerami jest komunikat, że dzięki jednej z najbardziej rozbudowanych siatek połączeń to właśnie KLM oferuje możliwości spełnienia marzeń kilkunastu rodzajów podróżników.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org