Nowa propozycja Samsunga – telewizory SUHD

Autor tekstu: , Data publikacji:

Więcej kolorów, lepsza jakość i rozdzielczość, która może zadziwić każde ludzkie oko. To nowa propozycja Samsunga – nowe telewizory SUHD.

HD, Full HD, Ultra HD – ewolucja telewizorów przebiega w niebywałym tempie, a jakość obrazu staje się coraz doskonalsza. Wydawać by się mogło, że producenci niczym już nas nie zaskoczą. A jednak. Firma Samsung poszła o krok dalej, oferując rewolucyjną linię telewizorów SUHD. Ponadprzeciętna jakość obrazu, dobra jasność oraz żywe kolory zapewniają zupełnie nowy rodzaj doświadczeń. Futurystyczne wizje telewizji przyszłości zaczynają nabierać kształtu. Zakrzywionego kształtu.
Nanokryształy – tajemnica krystalicznego obrazu

Telewizory Samsung SUHD stanowią krok w rozwoju standardu Ultra High Definition dzięki zastosowaniu technologii nanokryształów. Panel Nano Crystal w połączeniu z rozdzielczością Ultra HD zapewnia do 64 razy więcej kolorów niż w pozostałych telewizorach Samsung. 10 bitowy panel Samsung. To jednak nie wszystko. Technologia nanokryształów odpowiada za jakość obrazu, który jest do 2,5 razy jaśniejszy niż w telewizorach Samsung UHD z 2014 roku. Co to oznacza dla użytkownika? Kontrast, jasność, odwzorowanie szerokiej gamy barw oraz poziom szczegółowości obrazu. Rozdzielczość Ultra HD pozwala dostrzec czterokrotnie więcej detali niż Full HD, zapewniając czysty obraz pełen szczegółów.

Zakrzywiony ekran telewizorów Samsung SUHD zapewnia większą głębię i szersze pole widzenia. Telewizor eliminuje wady tradycyjnych wyświetlaczy – dzięki zakrzywieniu każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od użytkownika, co sprawia, że obraz nie jest zniekształcony.
Dobrym uzupełnieniem urządzeń z linii SUHD będzie dopasowany do telewizora zakrzywiony Samsung Soundbar, który zapewni dobry dźwięk telewizora bez konieczności używania kabli. Bezprzewodowy soundbar o dużej mocy – nawet do 460 W – pozwoli cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości, a dzięki niewielkim gabarytom i nowoczesnemu designowi świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji