Hotel Ramada Donieck

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel Ramada w Doniecku przyciąga spojrzenie i muszę przyznać, że robi pozytywne wrażenie, gdy patrzy się na niego już z zewnątrz.

Wrażenia

Oświetlenie fasady, kojarzące się z ozdobami świątecznymi, wyróżnia budynek spośród okolicznych bloków mieszkalnych, tworząc jednocześnie ciepłą atmosferę.

Po wejściu do środka przyjemne wrażenie pozostaje, chociaż lekko zaskakuje fakt, że od razu znajdujemy się na pierwszym piętrze.

Okrągłe kanapy przed recepcją, kręte schody z prawej strony, prowadzące do restauracji znajdującej się na drugim piętrze, i wejście do hotelowego baru mieszczącego się po lewej stronie, tworzą przyjemną całość.

Nieco schowane za recepcją trzy windy rozwożą gości po wszystkich piętrach budynku.

Położenie

Obiekt mieści się w pobliżu malowniczej rzeki Kalmius, w sercu niezwykle ciekawego miasta, jakim jest Donieck. Od tętniących życiem centrów handlowych dzieli go jedynie kilka minut jazdy samochodem, a najpopularniejsze obecnie miejsce w mieście, otwarty w zeszłym roku stadion Donbas Arena, na którym będą rozgrywane mecze przyszłorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej, oddalony jest o niespełna 20 kilometrów. Podróż na lotnisko zajmuje nieco ponad 15 minut.Tym bardziej niespodziewany jest fakt, że w najbliżej okolicy to, jak na razie, jedyny hotel.


Ramada

Ul. Blvd. Shevchenko, 20 Donetsk, 83100 Ukraina.
Tel. +380623817979