Hotel Ramada Donieck

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wyposażenie pokoi

Hotel ma 165 pokoi, od ekonomicznych zaczynając, przez apartamenty, na business-suite kończąc. Ja nocowałam w standardowym pokoju z łóżkiem typu kingsize. Kremowe ściany, gdzie niegdzie ozdobione jasnym drewnem, tworzą tu przyjemną aurę, a granatowa wykładzina dodaje elegancji. W kącie stoi duże biurko umożliwiające pracę, szczególnie że w całym hotelu dostępna jest bezpłatna sieć WiFi.

Największe wrażenie robiłoby zapewne szerokie na całe pomieszczenie okno, gdyby nie fakt, że wygląda ono wprost na ulicę. Dużą część niewielkiego przedpokoju zajmuje lustro oraz szafa z segmentem zarówno na półki jak i ubrania wiszące.

W pokoju można znaleźć również czajnik do gotowania wody, kawę oraz herbatę, co szczególnie może przydać się podczas nadchodzącej zimy. Łazienka jest niewielka ale urządzona zdecydowanie „z głową” – wygodna wanna, jasnoszare kafelki z turkusowymi elementami, lusterko i półeczka na kosmetyki, to wszystko czego potrzeba podczas wizyty w hotelu.

Zaplecze biznesowe

Na terenie hotelu znajduje się sala konferencyjna o powierzchni 240m2. Wyposażona jest w nowoczesny system audio, siedem głośników wbudowanych w sufit zapewnia wyrównaną dystrybucję dźwięku, natomiast system oświetlenia zaskakuje możliwością wyboru spośród wielu kolorów.

Dodatkowo hotel posiada dwie małe sale, przygotowane do ugoszczenia od 10 do 14 osób.


Ramada

Ul. Blvd. Shevchenko, 20 Donetsk, 83100 Ukraina.
Tel. +380623817979