Tried and tested. Hotel Zarębów, czyli Różana Rezydencja

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wystarczy godzina drogi z Łodzi i niespełna godzina dojazdu z Warszawy, aby przekroczyć gościnne progi Różanej Rezydencji. Położony w środkowej Polsce obiekt zaprasza wszystkich, którzy w otoczeniu przyrody i pod opieką wykwalifikowanej kadry chcą wypocząć – jak nigdy dotąd.

Położenie

Różana Rezydencja mieści się w zabytkowym dworze z początku XX wieku, otoczonym 200-letnim parkiem krajobrazowym. Goście mogą liczyć na pełen komfort przez cały okres pobytu. Obiekt przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych, bez małych dzieci i zwierząt.

-dsc6509

Pokoje i apartamenty

Do dyspozycji gości jest 9 różanych sypialni dla łącznie 18 osób, które są usytuowane w różnych zakamarkach na terenie obiektu. Wymagający klienci mogą zdecydować się na różany apartament z kominkiem lub połączenie apartamentu i różanej sypialni. We wszystkich sypialniach królują jasne barwy i – róże. Doba hotelowa kończy się tu o 14:00,
co pozwala tym samym na dłuższy wypoczynek.

notstudio-com-0626-copy

Restauracja

Po przebudzeniu energii dodadzą świeżo wyciskane soki, a w ciągu dnia kuszą zapach ziół i świeże, regionalne i sezonowe produkty najwyższej jakości. Posiłki przygotowywane są w stylu slow. O odpowiednią oprawę wrażeń kulinarnych dbają również sommelierzy, którzy serwują gościom wyselekcjonowane wina – zarówno z Polski, jak i najdalszych zakątków świata. W Różanej Rezydencji nie brakuje również przygotowywanej na miejscu różanej konfitury, która idealnie komponuje się z domowymi wypiekami. Takiego podwieczorku, codziennie po 16:00, nie można sobie odmówić. Starannie wyselekcjonowane smaki nadają również wyjątkową oprawę spotkaniom biznesowym, okolicznościowym i uroczystościom rodzinnym. Można tu zorganizować zarówno przyjęcie dla 50 osób, jak i kameralną kolację w gronie najbliższych. Menu jest tworzone w zależności od potrzeb, a latem przyjęcia odbywają się w ogrodzie. Rezydencję można również wynająć na wyłączność. Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking i Wi-Fi.

Strefa Odpoczynku

Strefę Snu i Strefę Posiłku uzupełnia Strefa Odpoczynku. Na szeroki wachlarz zabiegów składają się kojące masaże relaksujące i antystresowe, zabiegi na twarz i ciało dobrane do indywidualnych potrzeb gości i specjalnie wyselekcjonowane zabiegi dla panów. Zabiegi w Strefie Wellness wykonywane są z wykorzystaniem esencjonalnych kosmetyków i olejków Aromatherapy Associates.
Niezwykłą część oferty Różanej Rezydencji stanowią zabiegi refleksologii – terapia stóp, dłoni, twarzy i głowy.

Ocena

Wyjątkowe miejsce, w którym można odpocząć, zapominając o otaczającym świecie. Na gości czekają indywidualnie dobrane do potrzeb pakiety.
Bez względu na to, czy zdecydujemy się na odprężający, romantyczny weekend dla dwojga, wyjątkowy pobyt dla przyjaciółek, czy pakiet Wellinclusive, każdy może skorzystać z gościnnych progów dworu na miarę swoich potrzeb.

Cena
W pakiecie Wellincusive od 390 zł za osobę, nocleg ze śniadaniem od 250 zł.


Różana Rezydencja

Ul. Zarębów 17, Żychlin , Polska.
Tel. 24 285 37 70