Burj Al Arab i złote iPady

Autor tekstu: , Data publikacji:

Goście Luksusowego hotelu Burj Al Arab w Dubaju, podczas zameldowania otrzymają z recepcji iPady pokryte 24-karatowym złotem. Można z nich korzystać przez cały okres pobytu. Każdy taki iPad jest wart około 30 tysięcy złotych.

Złote tablety zaprojektowała londyńska firma Gold & Co. „Siedmiogwiazdkowy” hotel, chce w ten sposób jeszcze bardziej podnieśc swoja renomę i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku.

– Złote iPady to najbardziej luksusowe akcesoria. Chcieliśmy, aby pasowały do Burj Al Arab, najbardziej luksusowego hotelu na świecie – tłumaczy dla portalu turystyka.rp.pl, Amjad Ali – szef Gold & Co London.

Urządzenia posiadają specjalną aplikację, ułatwiającą korzystanie z hotelowych usług, takich jak zwiedzanie Dubaju z pokładu śmigłowca czy przejażdżka Rolls Roycem z szoferem.

– We wszystkich apartamentach zainstalowaliśmy również niedawno komputery iMac, aby upewnić się, że nasza oferta jest całkowicie nowoczesna i zgodna z najnowszymi trendami w branży hotelowej – powiedział Heinrich Morio, menadżer hotelu Burj Al Arab.

Ponieważ złote iPady są dość sporo warte, trzeba je zwrócić w recepcji podczas wymeldowania. Jednak dla osób, którym to urządzenie szczególnie przypadło do gustu istnieje możliwość zakupienia złotego iPada w hotelowym butiku.