Centrumlotow.pl. Nowa, tania wyszukiwarka biletów lotniczych

Autor tekstu: , Data publikacji:

Www.centrumlotow.pl – pod takim adresem znajdziemy nową wyszukiwarkę biletów lotniczych i hoteli. Warto tu zajrzeć, bo opłaty za wystawienie biletu są tutaj o wiele niższe niż u konkurencji.

Nowa wyszukiwarka należy do Centrum Lotów Discovery Sp. z.o.o, firmy, która jest od ponad 10 lat certyfikowanym agentem IATA.

W nowej wersji wyszukiwarki znajdziemy wiele nowości. Oparta jest na znanym dostawcy danych lotniczych – ogólnoświatowej firmie Amadeus. Dzięki temu w zasięgu kliku dostępne są bilety lotnicze na połączenia renomowanych tzw. tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich przewoźników – odlatujące z Polski Ryanair i Wizzair, jak i operujące w innych częściach Europy m.in. EasyJet i Norwegian.

Co istotne, opłaty serwisowe za wystawienie biletu są na www.centrumlotow.pl jednymi z najniższych na rynku – różnice z konkurencją, np. portalem e-sky.pl czy lataj.pl sięgają w niektórych przypadkach aż kilkudziesięciu złotych. Także dzieci do lat 12 mogą liczyć na 30-procentową obniżkę i tak już niskich opłat, więc sporo może zostać w kieszeni.

Na stronie znajdziemy wiele przydatnych informacji: w sekcji Vademecum dowiemy się, jak wykorzystywać mile w programach lojalnościowych, jak odprawiam się w automatycznych kioskach na lotniskach, etc. Pomocą dla planujących podniebne wojaże okażą się z pewnością opisy większości najpopularniejszych lotnisk w Europie i na świecie z dokładną informacją o dojazdach do centrów miast. Lista lotnisk ma być regularnie poszerzana.

Na stronie znajdziemy także ciekawą propozycję dla tych, którzy wybierają się w podróż liniami Emirates. Centrum Lotów, jako jedna z czterech autoryzowanych w Polsce firm, usługę Dubaj Stopover. To doskonała okazja, by już za kilkaset złotych za dwie osoby zwiedzić to odległe i bogate miasto. Szczegóły znajdziecie Państwo na www.przystanekdubaj.pl

Na www.centrumlotow.pl mamy także możliwość rezerwacji noclegów i hoteli. Na razie dostępne są noclegi w sieci HRS, jednego z największych na świecie konsolidatorów hotelowych oraz Hotele.pl, posiadające największą bazę noclegową w Polsce.

Kliknij w obrazek, żeby przejść do wyszukiwarki

CLD