Club Med Business z nową stroną www

Autor tekstu: , Data publikacji:

Clubmedbusiness.pl – to adres nowej strony www, z ofertą biznesową na szkolenia i konferencje polskiego oddziału Club Medu. Można na niej znaleźć specjalny wybór klubów, zarówno narciarskich jak i egzotycznych, przyjaznych dla grup biznesowych oraz incentive.

Club Med Business to propozycja dla travel managerów w firmach, które chciałyby wysłać grupę swoich pracowników na wyjazdowe szkolenie firmowe lub typowy wyjazd incentive. W nowym serwisie www.clubmedbusiness.pl, nakierowanym na wyjazdy firmowe all inclusive znajduje się kompelt informacji na temat 24 klubów, które idealnie nadają się na tego typu iprezy – znajduje się tam szeroki wybór sal konferencyjnych, na terenie klubów jest dostępne wifi, jest też możliwość organizacji wielu imprez itegracyjnych – w klubach narciarskich np. Slalomów, w klubach letnich i egzotycznych – turniejów tenisowych czy żeglarskich.

Club Med (Club Mediterranee) to francuski koncept wypoczynku all inclusive, wymyślony w 1950 roku przez grupę francuskich olimpijczyków. Do dziś na sześciu kontynentach powstało kilkadziesiąt rozległych klubów – wiosek w formule all inclusive. Nie musząc płacić za cokolwiek, mając jednocześnie olbrzymi wybór atrakcji, goście nieskrępowanie wybierają to, co im najbardziej odpowiada. Bezpłatne są wszystkie restauracje, nielimitowane wino i napoje, sport, rozrywka, teatr i cała masa atrakcji dla dorosłych i dzieci w każdym wieku.

CM2