Condor wprowadza połączenia na Cape Verde

Autor tekstu: , Data publikacji:

Sal i Boa Vista - wyspy wchodzące w skład Wysp Zielonego Przylądka, to nowe punkty na siatce połączeń Condora w sezonie zimowym 2012/13.

Inne nowe kierunki otwierane w tym sezonie to Rio de Janeiro (od października), Rangun (Birma) i Siem Reap (Kambodża). W październiku Condor zwiększa też ilość połączeń na Karaiby, w tym do Punta Cana (Dominikana), Cancun (Meksyk), St. Lucia, Barbados i Varadero (Kuba). Kierunki otwarte w poprzednim sezonie zimowym, tj. Portoryko i San Juan to obecnie połączenia całoroczne.

Nowe połączenia na zimę 2012/13: Cape Verde 

Od listopada 2012 Condor oferuje swoim pasażerom rejsy na wyspę Sal (w piątki) oraz Boa Vista (we wtorki).

Wyspy Zielonego Przylądka, gdzie słońce świeci aż przez 10 godzin dziennie a temperatura niezmiennie pozostaje wysoka, kuszą zimą turystów z Europy pragnących uciec przed chłodem i opadami występującymi w naszych szerokościach geograficznych. Zima to okres szczególnie dobry dla amatorów sportów wodnych, w tym zwłaszcza surferów, którzy uznali Sal za swój raj.
San Juan (Portoryko), nowe połączenie całoroczne – więcej połączeń na Karaiby jesienią 2012

Od października 2012 Condor zwiększa ilość połączeń na Karaiby. Latem dodany będzie dodatkowy rejs do Punta Cana (Dominikana), Cancun (Meksyk), Varadero (Kuba) i na St. Lucie oraz Barbados. Częstotliwość połączeń będzie taka sama jak w sezonie zimowym. Od połowy października Condor otwiera nowy kierunek – Rio de Janeiro (Brazylia). Rejsy będą się odbywać w każdy poniedziałek i sobotę.

Zainicjowane w sezonie 2011/12 połączenie do San Juan (Portoryko) pozostaje całorocznym. W środy i soboty na pokładzie Boeinga 767-300 będzie można dotrzeć do tego pięknego i ciekawego kraju. Port San Juan stanowi punkt, z którego wypływają statki wycieczkowe oraz rejsy w rejon Małych Antyli organizowane dla miłośników połowu ryb.

Ceny biletów w jedną stronę na Cape Verde i do San Juan zaczynają się od 249 euro w klasie ekonomicznej, 349 w klasie Premium Economy i 749 w klasie Comfort.

Condor oferuje połączenia z Polski – z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska we wspłópracy z Polskimi liniami lotniczymi LOT oraz Lufthansą.

Rezerwacji można dokonać na stronie condor.com lub w biurze przedstawiciela linii.